• Informacje na temat:

  lity

Artykuły na temat: lity
 • Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustwa!

  Martyna Wojciechowska (43 l.) całą sprawę opisała na swoim Instagramie...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Hanna Lis opowiedziała o strasznej chorobie! Lekarze okazali się bezradni!

  Hanna Lis (48 l.) o swoje walce z chorobą opowiedziała na Instagramie. Nie ukrywa, że ma ogromny żal do lekarzy, którzy nie potrafili jej pomóc...

 • Hity Lity Ford

  Niemiecka wytwórnia SPV przygotowała miłą niespodziankę dla fanów Lity Ford. Nakładem tej wytwórni ukazał się album "Greatest Hits Live", jak sama nazwa wskazuje, zawierający przeboje Amerykanki w wersjach koncertowych. Płyta ukazała się 17 lutego.

 • Aleksandra Konieczna po filmie o Beksińskich rzuciła pracę. W końcu ma... więcej pieniędzy!

  Ostatnie lata przyniosły w jej życiu ogromne zmiany. Rzuciła teatr, bo – jak mówi – zachciało jej się żyć. Zakochała się i... wreszcie kupiła piękne łóżko. "Rzuciłam pracę, mam więcej pieniędzy i czasu dla siebie" - śmieje się.

 • The Runaways na Hollywoodzkim Chodniku Sławy

  Słynna żeńska grupa The Runaways, w której kariery rozpoczynały Joan Jett i Lita Ford, otrzyma swoją gwiazdę na Hollywoodzkim Chodniku Sławy (Hollywood Rock Walk Of Fame) w Los Angeles. Uroczystość odbędzie się 15 maja. Tego samego dnia ukaże się również mini-album firmowany przez Joan i Cherie Curry.

 • Była żona McCartneya obrażona na prasę

  Była modelka Heather Mills złożyła kilka skarg do komisji nadzorującej brytyjską prasę za nierzetelne artykuły, które naruszyły jej prywatność.

 • Powstaje film dokumentalny o Runaways

  Victory Tischler-Blue, przed kilkunastoma laty znana lepiej jako Vicki Blue, basistka żeńskiej amerykańskiej formacji rockowej Runaways, poinformowała, że prace nad filmem dokumentalnym o grupie idą pełną parą. Obraz będzie nosić tytuł "Edgeplay: A Film About The Runaways". Jego produkcją i reżyserią zajmie się osobiście Vicki.

 • Britney Spears zapłaci?

  Kalifornijska firma "Lite Breeze Inc.", zajmująca się produkcją artykułów sportowych, pozwała Britney Spears. Adwokaci reprezentujący koncern twierdzą, iż piosenkarka bezprawnie użyła hasła reklamowego "Lite Breeze Inc.".

 • Zwycięstwo "Idola"

  Na pierwsze miejsce najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych przebojem wdarła się Kelly Clarkson, zwyciężczyni pierwszej edycji amerykańskiej wersji programu "Idol". Jej debiutancki album "Thankful" w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazł aż 297 tys. nabywców. Warto przypomnieć, że wokalistka w ub. roku znalazła się na szczycie lity "Billboardu", tyle że singlowej, z nagraniem

Dyskusje na temat: lity
 • Re: Jan Wieczorkowski przeprasza...

  Bzdura. Nie "brak talentu", lecz kompletna indolencja, "owdalanie" roli przez niewydarzonych "aktorów" i idiotyczne scenariusze. To jest istota obecnych polskich seriali - nie tylko KLAN ale wszystkie inne, robione na siłę badziewia. Może z wyjątkiem Rancza, ale tutaj też jakby zniżyli lity.