• Informacje na temat:

  liv tyler plotki

Artykuły na temat: liv tyler plotki
 • Liv Tyler potwierdziła ciążę!

  Liv Tyler (37 l.) oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka!

 • Liv Tyler zaręczyła się?

  Liv Tyler (37 l.) być może niedługo stanie na ślubnym kobiercu!

 • Liv Tyler wyjdzie ponownie za mąż!

  A jednak! Liv Tyler (38 l.) przyjęła oświadczyny swojego ukochanego!

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  .... Ciekawe, czy zdecyduje się na kolejne dziecko? Czytaj dalej na następnej stronie Także Liv Tyler (38 l.) w tym roku została mamą. Swoje drugie dziecko urodziła w lutym. Początkowo próbowała(...) Popławskiej (35 l.).  Aktorka wybrała dla niej imię Zofia. Od razu zaczęto spekulować, kto jest ojcem małej pociechy. Zwłaszcza, że artystka ukrywała to w wielkiej tajemnicy. Pojawiły się więc plotki...

 • Liv Tyler znowu w ciąży!

  Liv Tyler spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka ma już dziewięcioletniego syna, Milo, którego ojcem jest jej były mąż, Royston Langdon.

 • Liv Tyler: Za wcześnie na dziecko

  Liv Tyler (26 l.) wyśmiała plotki , według których spodziewa się dziecka. Słynna amerykańska aktorka, żona brytyjskiego muzyka Roystona Langdona, zapewnia, że nie jest jeszcze gotowa na to, aby zostać matką.

 • Stylowe rady Liv Tyler

  "Styl to nie jest coś z czym się po prostu rodzisz" - podkreśla Liv Tyler. Aktorka zdradza kilka swoich sposób na piękny i oczywiście stylowy wygląd.

 • Demi Moore romansuje z 26-latkiem

  Demi Moore po dramatycznym rozstaniu z Ashtonem Kutcherem znów znalazła sobie młodszego od siebie mężczyznę. 50-letnia aktorka imprezowała niedawno z 26-letnim marszandem Vito Schnabelem.

 • Ben Affleck nie chce Jennifer Lopez

  Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" , "Daredevil" ) przyklasnął niedawnej decyzji producentów swojego najnowszego filmu zatytułowanego "Jersey Girl". Studio Miramax postanowiło bowiem usunąć z plakatu reklamującego tę opowieść sylwetkę Jennifer Lopez ( "Nigdy więcej" , "Pokojówka na Manhattanie" ), prywatnie narzeczoną aktora. Affleck stwierdził, że rola jego ukochanej jest mała i nie ma wielkiego wpływu na fabułę opowieści.

 • "Dziękujemy, że nas kochacie"

  Czy Bon Jovi nadal istnieją? Czy nagrają jeszcze kiedykolwiek nowy album? Te pytania długo pozostawały bez odpowiedzi. Jeden z najpopularniejszych na świecie zespołów lat 80. aż pięć lat kazał swym fanom czekać na nową płytę. W międzyczasie wokalista Jon Bon Jovi poświęcał więcej uwagi swej karierze aktorskiej, a pozostali muzycy życiu rodzinnemu. Jednak w końcu znów się spotkali i w domowym studiu w ich rodzinnym stanie New Jersey, nagrali album „Crush”, który właśnie pojawił się w...

Wideo na temat: liv tyler plotki
 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.

 • Pocałuj mnie

  Mia (Ruth Vega Fernandez) i Frida (Liv Mjönes), dwie trzydziestolatki, spotykają się na przyjęciu zaręczynowym swoich rodziców. Ojciec Mii, Lasse (Krister Henriksson), zamierza wziąć ślub z matką Fridy, Elisabeth (Lena Endre), a one staną się przyrodnimi siostrami. Mia, która jest skonfliktowana z ojcem i nie była w domu rodzinnym od dawna, przyjeżdża ze swoim chłopakiem, Timem (Joakim Nätterquist). Również planują ślub. Jednak podczas tego pierwszego spotkania między kobietami zaiskrzy, a...

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.