• Informacje na temat:

  live sport

Artykuły na temat: live sport
 • Trener personalny miał skatować swoją dziewczynę. Teraz wypiera się tego w oficjalnym oświadczeniu!

  Sprawa pobicia 26-latki oburzyła internautów w całej Polsce. Katarzyna, która podobnie jak jej chłopak, jest związana ze światem sportu, sama stała się ofiarą przemocy. Dotkliwie pobita kobieta(...). Wchodzę w temat głębiej... Łapię za telefon piszę do Niej.  Schemat stary jak świat... nie była pierwsza... Czytam komentarze z zaciśniętym gardłem i łzami w oczach łapię za telefon, robię live...

 • Rafał Brzozowski i Ewa Farna w Katarze: Nie mogę niczego publikować

  W czwartek (15 stycznia) rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015 w Katarze. Podczas ceremonii otwarcia zobaczyć będzie można m.in. Rafała Brzozowskiego i Ewę Farną.

 • Jay Z: Miliony dolarów z rapu i nie tylko

  W 2013 roku w podsumowaniu najlepiej zarabiających raperów Jay Z przegrał rywalizację z Seanem Combsem, znanym lepiej jako Diddy. Jednak Shawn Carter (który w pewnym momencie zażyczył sobie, aby usunąć myślnik z jego pseudonimu) raczej nie musi martwić się, że zabraknie mu kiedykolwiek pieniędzy.

 • Kraków Arena: Najbliższe koncerty i praktyczne informacje

  Sprawdź, jakie gwiazdy wystąpią w najbliższych miesiącach w Tauron Arenie Kraków, jak dojechać do obiektu i gdzie zaparkować.

 • Freddie Mercury: Zmierzam do tego, by być legendą

  "Show must go on" - śpiewał z zespołem Queen Freddie Mercury. Choć jego show skończył się 23 lata temu, to pamięć o nim wciąż trwa. 24 listopada przypada kolejna, 23. rocznica śmierci legendarnego muzyka Freddiego Mercury'ego.

 • Przystanek Woodstock 2015: Illusion i Lipali

  Tegoroczny Przystanek Woodstock rozpocznie Illusion wraz z gośćmi. Będzie to pierwszy występ tej grupy na tym festiwalu!

 • W Krakowie Timbaland i...

  Organizatorzy krakowskiego Coke Live Music Festival (22-23 sierpnia) ujawnili kolejną po Timbalandzie gwiazdę imprezy. Jest nią słynny dancehallowy wokalista Sean Paul.

 • "Ideałem jest dla mnie ojciec"

  Ronnie Baker Brooks swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku dziewięciu lat. W 1986 roku dołączył do zespołu swojego ojca Lonniego Brooksa, a dwa lata później miał już na koncie fonograficzny debiut zatytułowany "Lonnie Brooks' Live From Chicago - Bayou Lightning Strikes". W 1999 roku rozpoczął karierę solową. Ma na swoim koncie wspólne nagrania i występy z takimi gwiazdami, jak Elvin Bishop

 • "To co zrobiliśmy było wspaniałe"

  Transatlantic to supergrupa, którą pod koniec ubiegłego stulecia utworzyli Mike Portnoy z Dream Theater, Roine Stolt z The Flower Kings, Neal Morse - wówczas...

 • Christina Aguilera, ku rozpaczy fanów, odwołała swe letnie tournee po Stanach Zjednoczonych. Oficjalnym powodem jest choroba gardła wokalistki, złośliwi twierdzą jednak, że tak naprawdę winna jest słaba sprzedaż biletów na koncerty 23-letniej gwiazdy.

Dyskusje na temat: live sport