• Informacje na temat:

  liz taylor

Artykuły na temat: liz taylor
 • Liz Taylor "zbyt seksowna"

  Elizabeth Taylor została skrytykowana za bycie "zbyt sexy". Ściślej mówiąc, zbyt seksowny był głos legendarnej gwiazdy, która użyczyć miała go Maggie - najmłodszej w rodzinie... "Simpsonów"

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Colin Farrell miał romans z... Elizabeth Taylor!

  Colin Farrell (37 l.) w programie Ellen DeGeneres przyznał się do bliskiej relacji z legendą kina Elizabeth Taylor.

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • ...znakiem zapytania stoi więc jej rola w amerykańskim thrillerze "Fisheye" u boku Piotra Adamczyka, która ma być jej furtką do "wielkiej kariery". Podobnie jak film o życiu Elizabeth Taylor. Weronika miała bowiem szansę zagrać w obrazie "Liz i Dick" o burzliwym małżeństwie gwiazdy z aktorem Richardem Burtonem. "Producenci filmu dostrzegli w Rosati podobieństwo do Taylor i skontaktowali się z nią...

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • Elizabeth Taylor w szpitalu

  Elizabeth Taylor , legenda Hollywood, znowu ma problemy z sercem. Z tego powodu trafiła do szpitala w Los Angeles. Jej rzeczniczka uspokaja, że słynna aktorka już za kilka dni będzie mogła wrócić do domu.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Burzliwe życie Elizabeth Taylor

  ..., dla którego zdobyła ona Oscara za film "Butterfield 8" było współczucie członków Akademii. Miesiąc przed ceremonią Liz była bliska śmierci. Życie gwiazdy uratowała tracheotomia. Zwycięstwo Taylor(...)Kobieta o najsłynniejszych fiołkowych oczach miała diabła za skórą. W oczekiwaniu na złotą statuetkę Oscara w 1959 roku, Taylor, nominowana do nagrody za "Kotkę na gorącym blaszanym dachu", odbiła...

 • Liz Taylor, legendzie Hollywood, spełnią się sny o powrocie na duży ekran. Stanie się to dzięki Carrie Fisher, aktorce znanej przede wszystkim z "Gwiezdnych wojen", w których grała rolę Księżniczki Lei.

Dyskusje na temat: liz taylor