• Informacje na temat:

  liz taylor jej dzieci

Artykuły na temat: liz taylor jej dzieci
 • "M jak miłość": 35. urodziny Weroniki Rosati

  Weronika Rosati urodziła się 9 stycznia 1984 w Warszawie. Zadebiutowała w 2000 roku w serialu "Klasa na obcasach", a prawdziwą popularność przyniosła jej rola Anki w "M jak miłość". Niedawno, po 12 latach przerwy, powróciła do roli swojej bohaterki.

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Bogusław Kaczyński: Życie pełne miłości i pasji

  Bogusław Kaczyński często dzielił się opowieściami o swojej największej pasji - muzyce, za to niezbyt chętnie opowiadał o swoim życiu prywatnym, a zwłaszcza uczuciowym. Jego życie miłosne przez lata owiane było wielką tajemnicą. Dopiero po śmierci artysty wyszło na jaw, kto był miłością jego życia.

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget

 • "Diagnoza": Weronika Rosati urodziła! Ma córeczkę!

  ..., Gabriela Piekarniak. - Weronika i jej córeczka Elizabeth czują się bardzo dobrze i wspólnie z tatą dziewczynki, Robertem Śmigielskim, spędzają swe pierwsze chwile razem. Korzystając z okazji dziękuję(...) Hollywood, legendarna Elizabeth Taylor. Kilka miesięcy temu zamieściła w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie ciężarnej Liz Taylor i w ten sposób obwieściła całemu światu, że spodziewa się...

 • Helena Bohnam Carter jako Liz Taylor

  Producenci biograficznego filmu "Burton and Taylor" udostępnili pierwsze zdjęcie przedstawiające Helenę Bonham Carter w roli ikony kina - Elizabeth Taylor. Na fotografii gwieździe towarzyszy Dominic West, który wciela się w Richarda Burtona.

 • Nadchodzi śmierć polskich seriali?

  Nakładem Wydawnictwa Prószyński ukazała się książka "Kultowe seriale" - sentymentalna podróż po 21. najpopularniejszych serialowych produkcjach sprzed lat. Jej autor Piotr K. Piotrowski opowiada nam o kulisach jej powstania.

 • Co stanie się z fortuną Liz Taylor?

  Co stanie się z szacowanym na 600 milionów dolarów majątkiem zmarłej 23 marca Elizabeth Taylor? Gwiazda sporą część swojej fortuny zdecydowała się przekazać na rzecz organizacji charytatywnych.

 • Weekend w serialach

  Piątek: "Klan" odc. 2649 Monika budzi się po spędzeniu upojnej nocy z Miklasińskim. Natychmiast zauważa, że kochanka nie ma już u jej boku. Zniknął. Wieczorem malarz pokazuje jej nowy obraz, na(...), dlaczego jest nieprzytomna... "O mnie się nie martw" odc.12 Paweł coraz bardziej zyskuje w oczach Igi. Robi dla ukochanej zakupy i obiecuje, że w razie kłopotów przywoła do porządku jej byłego męża...

 • Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  Ma niespełna 27 lat, częścią składową jej krwi są niedozwolone substancje, za styczność z którymi regularnie ląduje za kratkami. Czasem zdarza się jej zrobić burdę na imprezie, pobić fotoreportera lub odwrócić kolejność nakładania makijażu. Każda taka wpadka jest odnotowana przez media, bo Lindsay Lohan to temat, który się nie nudzi.