• Informacje na temat:

  liza minnelli aktorka

Artykuły na temat: liza minnelli aktorka
 • Liza Minnelli czeka na śmierć

  Każdy, kto pamięta promienną Sally Bowles z filmu "Kabaret" będzie zasmucony. Słynna Liza Minnelli (71 l.) jest w depresji i obsesyjnie myśli o śmierci.

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Liza Minnelli powoli żegna się ze światem?! Jest w bardzo złym stanie!

  Liza Minnelli (70 l.) przegrywa ze swoim uzależnieniem?

 • Liza Minnelli: Pomoc Osbourne'ów

  Sharon Osbourne, która zawodowo zajmowała się prowadzeniem kariery między innymi swojego męża Ozzy'ego, chce teraz wyciągnąć pomocną rękę w stronę Lizy Minnelli, która ostatnio ma same problemy.

 • Trzeba się zatrzymać

  W kilku słowach: Aktorka dba o formę. Latem pływa, jesienia i zimą czasem zagląda na siłownię. Ma też działkę. - Sadzę sobie różne rośliny, patrzę, jak rosną, a nigdy nawet nie pomyślałam, że kiedyś(...), byliśmy w Stanach u mojej przyjaciółki, u brata Piotrka w Kalifornii. W Las Vegas byłam na koncercie Lizy Minnelli, wtedy jeszcze w świetnej formie... Nie było kłopotu, żeby dostać się na ten koncert...

 • Jane Krakowski: Nowa Liza Minnelli

  Jane Krakowski, znana z serial u "Ally McBeal" , zagra postać Lizy Minnelli w filmie "Simply Halston". Obraz będzie biografią słynnego projektanta mody Roy'a Halstona, z którym gwiazda "Kabaretu" przyjaźniła się przez wiele lat. Niezależnie od tego Krakowski dołączy do obsady nowej wersji komedii "Alfie" .

 • Śleszyńska: Temperament Lizy Minelli

  Podbiła serca widzów rolami kobiet pełnych temperamentu, z charakterem, oryginalnych i zabawnych. Nie musi grać głównej bohaterki, żeby skupić na sobie naszą uwagę. Czy można przeoczyć siostrę Basen albo Auguścikową?

 • Liza Minnelli wróci na scenę

  Aktorka i piosenkarka Liza Minnelli wróci do występowania po tym, jak w grudniu zasłabła na scenie w Szwecji - poinformował jej prawnik.

 • Liza Minnelli w szpitalu

  Liza Minnelli ("Kabaret", "New York, New York" ) została w poniedziałek rano, 27 grudnia, przewieziona do jednego ze szpitali na Manhattanie. Aktorka spadła z łóżka w swej rezydencji, poinformowała policja.

 • Liza Minnelli biła i gwałciła?

  W najbliższym czasie Liza Minnelli będzie stałą bywalczynią sal sądowych. Jej były ochroniarz , Mohammed Soumayah, oskarżył aktorkę i piosenkarkę o molestowanie seksualne. W odpowiedzi zdobywczyni Oskara oskarżyła go o złamanie umowy. Jakby tego było mało, Minnelli złożyła pozew przeciwko swojemu byłemu mężowi Davidowi Gestowi, którego oskarżyła o kradzież dwóch milionów dolarów.

Wideo na temat: liza minnelli aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....