• Informacje na temat:

  lizut

Artykuły na temat: lizut
 • Mikołaj Lizut zdradza, jak nie płacić abonamentu radiowo-telewizyjnego

  Mikołaj Lizut (44 l.), dziennikarz radiowy i komentator, zdradza, jak uniknąć płacenia abonamentu.

 • "Polskie gówno": Za kulisami polskiego show-biznesu

  Rockowy riff nie przestaje grać w duszy lidera zespołu Tranzystory, Jerzego Bydgoszcza (Tymon Tymański). Jego pokręcona ekipa wraca na scenę - muzycy ruszają w trasę po Polsce, aby wypromować nową płytę. W końcu zdają sobie sprawę, że mimo hektolitrów krwi, potu i wódki, ich kariera stoi w miejscu. Wyjściem z sytuacji wydaje się być wdepnięcie w świat show-biznesu. Wściekły musical "Polskie gówno" w reżyserii Grzegorza Jankowskiego trafi do kin 6 lutego.

 • Mikołaj Lizut ostro o polskich modelkach!

  Mikołaj Lizut (42 l.) powiedział głośno to, co sądzi większość Polaków?

 • "Polskie gówno": Wrażliwe osoby niech nie oglądają

  Tydzień przed kinową premierą "Polskiego gówna" producenci "wściekłego musicalu" zaprezentowali nowy, "niezależny" trailer produkcji, opatrując go etykietką "hardcore line". "Wrażliwe osoby niech nie oglądają" - przestrzegają twórcy.

 • Agnieszka Szulim nadal nie rozumie oburzenia po wypowiedzi Lizuta! "Mikołaj powiedział prawdę"

  Mikołaj Lizut (42 l.) swoimi słowami wywołał w środowisku osób związanych z modą niezłą burzę! Dziennikarz przeprosił, ale "prezesowa" chyba nadal podziela jego opinię!

 • "Polskie gówno": To dzieje się naprawdę

  Już wkrótce widzowie zasiądą wraz z zespołem Tranzystory we wnętrzu starego busa, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda życie rockmana. Wszystko za sprawą filmu "Polskie gówno" w reżyserii Grzegorza Jankowskiego, który wchodzi do kin 6 lutego.

 • Renata Kaczoruk komentuje "aferę z modelkami". Mikołaj Lizut nie będzie już jej kolegą?

  Nie milkną echa afery, która wybuchła po emisji programu "Na językach". Mikołaj Lizut (42 l.) wygłosił w nim dość mocne przemówienie na temat zawodu modelki. "Mówi się, że modelka ma mieć talent(...) grona osób, które są zniesmaczone poglądami Lizuta, dołączyła Renata Kaczoruk (28 l.), narzeczona jego dobrego kolegi. Modelka postanowiła skomentować całą sprawę na swoim Instagramie. Kaczoruk w swoim...

 • "Polskie gówno" w kinach od 6 lutego

  "Polskie gówno" - demaskujący kulisy show-biznesu film Grzegorza Jankowskiego według scenariusza Tymona Tymańskiego - wejdzie do kin 6 lutego 2015.

 • Agnieszka Szulim śmieje się z wagi Jastrzębskiej?! "Chyba trenujesz sumo"

  ...plotkarskiego, Mikołaj Lizut, Karolina Korwin Piotrowska oraz Agnieszka Jastrzębska. Każdy stara się tam pokazać, że ma niesamowity dystans do siebie i świata celebrytów. Najtrudniej przychodzi to(...) wywołało niezłą dyskusję... Jastrzębska: Ja właśnie nie ćwiczę, ale zamierzam. Mikołaj Lizut: Ale wyglądasz, jakbyś ćwiczyła! Jastrzębska: Naprawdę? Ojej, dziękuję ci Mikołaj. Tak mnie podniosłeś na...

 • Wojewódzki rzuca wyzwanie Niesiołowskiemu

  W radiowej audycji "Książę i żebrak" Kuba Wojewódzki i Mikołaj Lizut postanowili zadrwić sobie z posła Niesiołowskiego. "Rzucamy wyzwanie naprawdę grubemu graczowi" - zaanonsował dowcip Wojewódzki.

Zdjęcia na temat: lizut
Wideo na temat: lizut
 • Tymon Tymański pisze książkę. Będzie o... masturbacji

  Tymon Tymański jest jednym z uczestników nowego sezonu programu "Azja Express". W najnowszym wywiadzie muzyk zapowiada, że ten rok niewątpliwie będzie należał do niego. Wokalista nagrywa obecnie trzy nowe płyty z trzema różnymi zespołami. Jego aktywność nie ogranicza się jednak wyłącznie do muzyki. Wraz z Mikołajem Lizutem pracuje nad scenariuszem serialu oraz samodzielnie pisze książkę. Opowie