• Informacje na temat:

  lloyd

Artykuły na temat: lloyd
 • "Hoży doktorzy": Sam Lloyd umiera na raka!

  U Sama Lloyda, znanego serialowym widzom z roli Teda Bucklanda w serialu "Hoży doktorzy", zdiagnozowano nieoperacyjny nowotwór.

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe

 • "12 małp": Christopher Lloyd wystąpi w 3. sezonie

  Lloyd wcieli się  w postać Zalmona Shawa, ojca jednego z przeciwników głównych bohaterów, znanego jako the Pallid Man. Według oficjalnej zapowiedzi Shaw jest czarującym, ale bardzo niebezpiecznym przywódcą sekty, która wykorzystuje tragedię ludzi, aby zwerbować w swoje szeregi jak najwięcej nowych osób. Warto zaznaczyć, że Lloyd zapisał się w historii amerykańskiego show-biznesu nie tylko jak...

 • Jungle na dwóch koncertach w Polsce!

  Brytyjczycy z Jungle przyjadą do Polski na dwa występy - 21 marca w warszawskim Basenie i 22 marca w krakowskiej Fabryce.

 • Danielle Lloyd (32 l.) to brytyjska celebrytka, która zyskała rozpoznawalność, biorąc udział w programie "Big Brother" i wiążąc się z piłkarzem angielskiego klubu Fulham F.C., Jamiem O'Harą. Niestety, małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Para doczekała się jednak trzech synów, którzy dziś są oczkiem w głowie znanej mamy. U jej boku pojawił się także nowy mężczyzna, niejaki Michael. Paparazzi...

 • "Głupi i głupszy bardziej" : Życie jako żart

  Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień. "Głupi i głupszy bardziej" braci Farrelly - będący sequelem niemalże klasycznej i z pewnością kultowej komedii z 1994 roku - wygląda tak, jakby w międzyczasie nic się nie zmieniło. To wciąż kino dosadne, pozbawione jakichkolwiek pretensji i wypełnione dziecięcą radością. Jedynym dodatkiem jest zdrowa dawka nostalgii.

 • "Teoria wielkiego podrywu": Doktor Cooper spotyka doktora Browna

  Christopher Lloyd ("Cheers", "Chuck") wystąpi gościnnie w jednym z najbliższych odcinków "Teorii wielkiego podrywu" (epizod zadebiutuje na antenie stacji CBS 1 grudnia bieżącego roku).

 • Stellan Skarsgard z nagrodą "Pod Prąd" w Krakowie

  Konsekwentnie idzie pod prąd, od lat promuje kino niezależne i angażuje się w projekty twórców, którzy mówią własnym głosem. W środę, 6 maja, podczas festiwalu PKO Off Camera Stellan Skarsgard odebrał nagrodę "Pod Prąd". Aktor zostawił w Krakowie odcisk dłoni, który stanie się częścią Krakowskiej Alei Filmowej.

 • MacGyver

  Pinky, stary aktor, przyjaciel MacGyvera, znajduje na strychu taśmy ze swoimi filmami. Przez lata myślał, że przepadły. Kiedyś był sławny jak Keaton, Lloyd....

 • PKO Off Camera: Gwiazdy pod Wawelem

  Aktorzy Claudia Cardinale, Stellan Skarsgard, Gabriel Byrne i znany z serialu "Skazany na śmierć" Wentworth Miller będą wśród gości festiwalu PKO Off Camera, który w piątek zacznie się w Krakowie. Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie głównym to 100 tys. dolarów.

Zdjęcia na temat: lloyd
Dyskusje na temat: lloyd