• Informacje na temat:

  lodowe show

Artykuły na temat: lodowe show
 • Prezes TVP tłumaczy się za lodowe show

  Rzecznik Praw obywatelskich zażądał wyjaśnień od prezesa telewizji publicznej Andrzeja Urbańskiego w sprawie wulgarnego języka używanego przez uczestników i jurorów show "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • "Polskie gówno": Wrażliwe osoby niech nie oglądają

  Tydzień przed kinową premierą "Polskiego gówna" producenci "wściekłego musicalu" zaprezentowali nowy, "niezależny" trailer produkcji, opatrując go etykietką "hardcore line". "Wrażliwe osoby niech nie oglądają" - przestrzegają twórcy.

 • Koniec lodowego show

  ...piątkowej rozrywki w Dwójce" - dodaje. Na decyzję nadawcy miały wpływ kontrowersje, które niemal od początku wywoływało show. Widowisko było krytykowane przez działającą w TVP Komisję Etyki, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz ludzi mediów. Już pierwszy odcinek III edycji show wzbudził spore kontrowersje. W programie dochodziło do licznych pyskówek pomiędzy Dorotą Rabczewską a Justyną Steczkowską...

 • Sprawią, że zapłonie lód

  Najgorętsze show taneczne w lodowej scenerii powraca na antenę TVP2. Pierwszy odcinek programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" rozpocznie się 7 marca, jednak telewizyjna Dwójka już teraz oficjalnie przedstawiła wszystkich uczestników programu.

 • Flinta w lodowym show

  Informację o udziale Flinty w show TVP podaje dzisiejszy "Super Express". "Właśnie dowiedzieliśmy się, że rudowłosa piękność niebawem może znaleźć się w obsadzie programu Gwiazdy tańczą na lodzie . (...)Zagadką jest, w jaki sposób udało się producentom zdobyć artystkę" - czytamy. My się domyślamy, jakiego rodzaju argumenty mogły wchodzić w grę. Ewelina przeżywa ostatnio swoje małe pięć minut...

 • Andrzejewicz na lodowym aucie

  Po kilkutygodniowej walce w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" pożegnała się Gosia Andrzejewicz. Doda kolejny raz zaczęła się nabijać z Justyny Steczkowskiej

 • Uczestnicy lodowego show przepraszają

  Mimo że premierowy odcinek trzeciej edycji show oglądało średnio 3,4 miliona widzów, to pozostawił on ogromny niesmak. To, co zaprezentowały sobą rodzime gwiazdy, było werbalnym rynsztokiem. Steczkowska, uważana za osobę kulturalną, nie panowała nad emocjami i co rusz wydobywała z siebie złośliwości w kierunku Dody: "Myślałam, że Gosia ma blond włosy tak jak ty, śpiewacie podobną muzykę, więc...

 • Reality show ze Stevenem Seagalem

  Telewizja TVN Turbo w jesiennym sezonie przygotowała dla swoich widzów kilka nowości. Wśród nich jest m.in. serial o ratownikach Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz reality show ze Stevenem Seagalem.

 • Błagał Andrzejewicz o udział w lodowym show

  Gosia Andrzejewicz żyje w wyimaginowanym świecie, w którym jest najjaśniejszą, najpiękniejszą i najbardziej pożądaną gwiazdą. W ostatnio udzielonym wywiadzie opowiada, jak producenci programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" błagali ją o zgodę na uczestnictwo w show.

 • Milowicz wygrał z Cieszyńskim

  W piątkowym odcinku lodowego show "Dwójki" po raz ostatni zatańczył Rafał Cieszyński. Przegrał bezpośrednią rywalizację z Michałem Milowiczem.

Zdjęcia na temat: lodowe show
Wideo na temat: lodowe show