• Informacje na temat:

  logo firmy

Artykuły na temat: logo firmy
 • "Barwy szczęścia": Kaśka Górka zderzy się z TIR-em!

  Kasia Górka (Katarzyna Glinka) - w drodze powrotnej z Zakrzewia, gdzie razem z Ksawerym Juniorem (Oliwier Wieciński) odwiedzała Alinę (Hanna Dunowska) - będzie miała wypadek. Jej auto zderzy się z TIR-em z logo firmy ATB, należącej do Mikołaja (Grzegorz Małecki). Poznaj szczegóły!

 • Louis Tomlinson z One Direction jest gejem?

  Louis Tomlinson, wokalista brytyjskiego boysbandu One Direction, nerwowo zareagował na sugestie dotyczące jego orientacji seksualnej.

 • Moda na sukces

  Eryk włącza Caitlin do zespołu projektantów domu mody "Forrester". Sally prezentuje nowe logo swojej firmy. Ona i Clarke rozpoczynają kampanię promocyjną....

 • Labirynth w Century Media

  Labirynth, włoska powermetalowa formacja, podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Century Media. Z logo tej firmy ukaże się nowa płyta zespołu, czwarta w dyskografii, a zatytułowana po prostu "Labirynth". Data jej premiery to 30 czerwca.

 • Wiśniewska urodzi w tropikach

  Przeżyliśmy już hiperkiczowaty "lodowy" ślub Michała z Mandaryną (30 l.), imiona dzieci (Xavier, Fabienne, Etienette i - jeszcze w drodze - Vivienne Vienna), zmiany koloru włosów według kaprysów lub wymagań sponsora (producent sprzętu AGD zażyczył sobie, by Michał przefarbował swoją czerwień na soczysty pomarańcz, gdyż takiego koloru było logo firmy).

 • Spider-Man w pajęczynie pozwów

  Właściciele kilku budynków wokół Times Square w Nowym Jorku, złożyli w sądzie federalnym na Manhattanie pozew przeciwko realizatorom filmu "Spider-Man" . Zarzucają producentom cyfrowe przeróbki niektórych neonów widocznych w filmie. Chodzi przede wszystkim o reklamy firmy Samsung.

 • TOPR: "Nie jesteśmy na sprzedaż!"

  Niedawno twórcy nowego telewizyjnego serialu "Szpilki na Giewoncie" wystąpili do TOPR o udzielenie zgody na użycie przez nich logo i wizerunku pogotowia. Ratownicy jednak stanowczo odmówili(...) z Warszawy, która musi porzucić pracę w centrali agencji reklamowej i wyjechać do małego oddziału tej firmy w Zakopanem. Początkowo nienawidząca góralszczyzny, zmienia swój stosunek do tego miejsca...

 • Northwind: Nowy wymiar Z Records

  "Skoro tylko usłyszałem ten zespół, wiedziałem, że doda on naszej wytwórni nowy wymiar" - tymi słowami o francuskiej grupie Northwind opowiadał Mark Alger, szef brytyjskiej wytwórni Z Records, tuż po podpisaniu z muzykami umowy. Ich debiut opatrzony logo firmy, album "Seasons", zostanie wydany w niedalekiej przyszłości.

 • Zaglądamy do bryki Stefana!

  Stefan Lisowski (Andrzej Andrzejewski), właściciel firmy Kontur Land i zarazem główny rywal Michała Duszyńskiego (Tomasz Ciachorowski), jeździ Fordem Mustangiem GT Bullitt z 2008 roku.

 • Takara w Lion Music!

  Szefowie fińskiej wytwórni Lion Music z dumą ogłosili w czwartek, 6 września, że podpisali kontrakt z amerykańską formacją Takara. Z logo tej firmy właśnie, ukaże się nowe studyjne dzieło Amerykanów, zatytułowane "Perception Of Reality". Znana jest już data jego europejskiej premiery - 5 grudnia.

Zdjęcia na temat: logo firmy
Wideo na temat: logo firmy
 • Reklama czy coś więcej?

  W sieci pojawiło się wideo, które z pewnością jest nie lada gratką dla fanów "Chirurgów", ale nie do końca... Klip nazywa się "Share moments" i nakładnia widzów do dzielenia się wrażeniami na platformie... Koniec materiału opatrzony jest logo pewnej znanej firmy... Zobaczcie wideo i napiszcie co tym sądzicie?

 • Witamy na Hawajach

  Bradley Cooper wciela się w postać przedstawiciela firmy zbrojeniowej, który na zlecenie rządu nadzoruje wyniesienie na orbitę nowego wojskowego satelity na Hawajach. W projekcie pomaga mu pilotka sił powietrznych USA (Emma Stone), w której się zakochuje.

 • Wilk z Wall Street

  Prawdziwa historia króla Wall Street. Jordan Belfort zarabiał tysiące dolarów na minutę. Wydawał je równie szybkom zaczynając od pijackiej imprezy zakończonej zatopieniem 50m jachtu, a kończąc na rachunku hotelowym na 700 tys. dolarów oraz rozbiciu prywatnego odrzutowca. W latach 90. były szef firmy inwestycyjnej Stratton Oakmont został jednym z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Oszukując klientów na korzyść własnej firmy wspiął się na szczyt. Jego...