• Informacje na temat:

  logo najnowszej

Artykuły na temat: logo najnowszej
 • Konkurs "Arrow"

  ...rzutek z logo serialu "Arrow" wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie! Gdybyś rozpoczynał karierę nocnego mściciela, to jaką broń byś wybrał, by walczyć z przestępczością w Polsce?  Nagrodami...

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Ola Kwaśniewska jest bardzo aktywna na Instagramie, a ze swoimi fanami komunikuje się za pomocą wymyślnych hasztagów. W taki sposób zapewne chce pokazać, że ma poczucie humoru i dystans. Na jednym z najnowszych zdjęć zaprezentowała się internautom w zabudowanym stroju kąpielowym. Oczywiście widoczne jest logo marki, żeby nikt nie miał wątpliwości, gdzie może ubrać się tak, jak córka byłego...

 • Nowy Anvil w marcu

  Wyznaczono już datę premiery "Back To Basics", najnowszej płyty metalowych weteranów z kanadyjskiej grupy Anvil. Album, z logo wytwórni Massacre Records, pojawi się w sklepach 29 marca.

 • Russell Crowe fanem Realu Madryt

  Pardeza. Każdy z nich dostał od Crowe'a czapeczkę baseballówkę z logo South Sydney Rabbitohs, czyli klubu rugby, którego Australijczyk jest właścicielem. Russell Crowe promował w Madrycie najnowszą wersję...

 • Oleander: Rockowa energia

  Thomas Flowers, lider amerykańskiego zespołu Oleander, gościł niedawno w Polsce, w ramach promocji najnowszej płyty swego zespołu, zatytułowanej "Joyride". Jej premiera nastąpi w poniedziałek, 7 kwietnia. W Polsce album ukaże się z logo Mystic Production. Podczas pobytu w Polsce Thomas Flowers udzielił wywiadu INTERIA.PL.

 • Nowy album Buzzcocks

  18 marca 2003 roku na półkach sklepowych pojawi się kolejny album legendarnych angielskich punkowców z grupy Buzzcocks. Chociaż na następcy płyty "Modern" pojawi się tylko logo formacji, to album nie będzie zatytułowany tak jak nazwa zespołu. Muzycy sami są ciekawi, w jaki sposób fani na swój własny użytek zatytułują ich najnowsze wydawnictwo.

 • Doda ujawnia. Zaskoczenie?

  "Potrafię się oprzeć wszystkiemu z wyjątkiem pokusy" - tak brzmi motto najnowszego albumu Dody "The Seven Temptations" ("Siedem pokus").

 • Szefowie wytwórni filmowej Columbia Pictures chcą pozwać do sądu Snoop Dogga, znanego amerykańskiego rapera. Twierdzą, że okładka jego najnowszego singla zbytnio przypomina logo popularnego obecnie filmu, z Cameron Diaz, Lucy Liu i Drew Barrymore w rolach głównych.

 • "Bardziej przyziemny materiał"

  cmentarzyska. Miejsce to wywarło spory wpływ zarówno na muzykę, jak i samych muzyków. O kulisach powstania najnowszej płyty, z Jeremym Taggartem, perkusistą Our Lady Peace, rozmawiał Maciej Rychlicki.