• Informacje na temat:

  logo producenta

Artykuły na temat: logo producenta
 • Karolina Malinowska uznała najwyraźniej, że najwyższa pora dogonić męża w dbaniu o swój wygląd. Celebrytka poinformowała na Instagramie, że "czas spełnić swoje marzenia o idealnym uśmiechu". Fotografię zrobiła oczywiście pod logo konkretnej kliniki stomatologicznej. Swój nowy uśmiech Karola zaprezentowała na promocji perfum. Olivier swój hollywoodzki uśmiech na ściankach prezentuje już od lat...

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Wiśniewska urodzi w tropikach

  Przeżyliśmy już hiperkiczowaty "lodowy" ślub Michała z Mandaryną (30 l.), imiona dzieci (Xavier, Fabienne, Etienette i - jeszcze w drodze - Vivienne Vienna), zmiany koloru włosów według kaprysów lub wymagań sponsora (producent sprzętu AGD zażyczył sobie, by Michał przefarbował swoją czerwień na soczysty pomarańcz, gdyż takiego koloru było logo firmy).

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Kolacja z Chojnickimi i randka z... Grażynką Lubicz

  ...i Jerzego Chojnickich (Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk), spotkanie z Grażynką Lubicz (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i jej serialową rodziną oraz unikatową torbę z logo serialu. - Będzie(...) przez wielu widzów za kultową i zdobyć autografy gwiazd! Zwycięzca trzeciej licytacji stanie się natomiast posiadaczem unikatowej torby z logo "Klanu" i Programu 1 Telewizji Polskiej. Wszystkie trzy...

 • REGULAMIN KONKURSU ,, Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" I. Postanowienia ogólne 1. Konkurs ,,Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", zwany dalej ,,Konkursem", organizowany...

 • Internauci szydzą z wpadki Justyny Steczkowskiej!

  ...wydaje jej się, że wygląda w nich nieco inteligentniej... W ostatnim odcinku uwagę widzów przykuł jednak pewien szczegół. Okazuje się, ze Jusia nie pozbyła się naklejki z logo producenta. Dzięki temu(...)" - usłyszała w odpowiedzi.  Myślicie, że w kolejnym odcinku "Jusia" odklei logo? 

 • Spider-Man w pajęczynie pozwów

  Właściciele kilku budynków wokół Times Square w Nowym Jorku, złożyli w sądzie federalnym na Manhattanie pozew przeciwko realizatorom filmu "Spider-Man" . Zarzucają producentom cyfrowe przeróbki niektórych neonów widocznych w filmie. Chodzi przede wszystkim o reklamy firmy Samsung.

 • Skompletuj wyprawkę szkolną i wygraj super nagrodę!

  ...artykułów szkolnych, będąc licencyjnym partnerem UNICEF, opracowała wyjątkową linię produktów szkolnych z logo UNICEF. Produktów, które niosą pomoc, ponieważ 7% wartości ich sprzedaży firma St-Majewski(...) UNICEF poprzez zakup produktów szkolnych z logo organizacji. W ubiegłym roku dzieci miały za zadanie przygotować pracę plastyczną prezentującą swojego rówieśnika na "drugim końcu świata". Wpłynęły...

 • Pain nagrywa przeróbki

  Peter Tägtgren nie tylko będzie zajmował się komponowaniem materiału na nową płytę Hypocrisy, lecz również przygotowywaniem własnych wersji kompozycji z repertuaru innych wykonawców. Ukażą się one jednak pod szyldem Pain, drugiego z zespołów słynnego szwedzkiego muzyka i producenta. Album z przeróbkami nie ma jeszcze tytułu, ale podobno ma ukazać się wiosną, z logo wytwórni Stockholm Records.