• Informacje na temat:

  logo serii

Artykuły na temat: logo serii
 • Joanna Brodzik sama na imprezie charytatywnej. Nieobecność Pawła Wilczaka potwierdza plotki?

  X Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności. Nie mogło na nim zabraknąć Joanny Brodzik - laureatki zeszłorocznej edycji. Aktorka przyszła na imprezę w białej koszuli, z logo założonej przez siebie 3 lata temu Fundacji Opiekun Serca.  To właśnie praca na rzecz innych ostatnio pochłania ją najbardziej. Odkąd zakończyła się seria "Nad rozlewiskiem", w której grała przez 6 lat, Joanna nie ma aktorskich...

 • Louis Tomlinson z One Direction jest gejem?

  Louis Tomlinson, wokalista brytyjskiego boysbandu One Direction, nerwowo zareagował na sugestie dotyczące jego orientacji seksualnej.

 • Michał Witkowski apeluje do mediów: "Nie jestem i nigdy już nie będę skandalistą!"

  ...jednej z imprez pojawił się w kapelusiku z logo przypominającym symbol esesmanów! Zniesmaczył tym i zraził do siebie większość Polaków. Myślicie, że Witkowski naprawdę się zmieni? A może to tylko kolejne...

 • Hollywood nabył prawa do ekranizacji "Osadników z Catanu"

  Jedna z najpopularniejszych gier planszowych na świecie "Osadnicy z Catanu" może już niebawem doczekać się filmowej adaptacji. Hollywood nabył właśnie prawa do stworzenia filmowej i telewizyjnej wersji słynnej gry.

 • Nie wyobrażają sobie świata bez... Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Boskich i koszykarza Adama Wójcika, który wystąpił w jednym z odcinków 4. serii serialu, podpisane przez gwiazdy koszulki z logo "rodzinki.pl" oraz wizyta na planie. Licytacja potrwa do 19 stycznia.

 • Box Kiss 6 listopada

  Jeszcze nie raz członkowie grupy Kiss uczynią portfele swych fanów lżejszymi. Po serii rozmaitych gadżetów z logo formacji i podobiznami jej członków, wreszcie przyjdzie pora na wydawnictwo fonograficzne. Na 6 listopada wytwórnia Universal zapowiedziała bowiem premierę zawierającego cztery płyty boxu Kiss.

 • Kabaret OT.TO: Co teraz porabiają gwiazdy lat 90.?

  ...z przypiętym do nich logo, czyli żyletką. Jak tłumaczyli w typowy dla siebie sposób - kiedy weszli do sklepu po koszule, jedynymi, na jakie trafili, były te w paski. Czytaj dalej na następnej stronie...

 • Kiss: Pożegnanie w Nowym Jorku

  Słynna amerykańska formacja Kiss, odbywająca obecnie swą pożegnalną trasę, po raz ostatni zagra w rodzimym Nowym Jorku. Stanie się to najprawdopodobniej w słynnej sali Madison Square Garden. Zespół przygotował też kolejne gadżety dla swoich fanów. Tym razem są to...trumny z logo zespołu i wizerunkami jego członków.

 • ...zgłoszona na policję. Sam właściciel po przybyciu na miejsce nie krył wściekłości - zmuszony był ponadto zamówić nowe logo lokalu (starego nie udało się domyć). Straty oszacowano na kilka tysięcy...

 • Peter Fonda pozywa znany dom mody

  Domenico Dolce i Stefano Gabbana znów w opałach. Tym razem bez zgody Petera Fondy wykorzystali jego wizerunek z filmu "Easy Rider" na serii T-shirtów. Aktor dochodzi swoich praw w sądzie.