• Informacje na temat:

  lohan bierze

Artykuły na temat: lohan bierze
 • Kolejna Lindsay Lohan?

  Julia Roberts (45 l.) boi się, że jej siostrzenica Emma (21 l.), która próbuje pójść w jej ślady i podbić Hollywood, skończy marnie niczym Lindsay Lohan. Ma powody?

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Lindsay Lohan atakuje ojca

  Lindsay Lohan skrytykowała swojego ojca - Michaela Lohana - za to, że zmyśla na jej temat "niestworzone rzeczy", czym rani ją od kilku miesięcy.

 • Lindsay Lohan przeprasza

  Lindsay Lohan stanęła przed sądem, gdzie zostało jej postawionych siedem zarzutów, związanych z dwoma aresztowaniami za jazdę pod wpływem alkoholu. Aktora uniknęła jednak poniżenia związanego z publicznym procesem i zawarła ugodę z prokuratorem.

 • Lohan w seksualno-kokainowym ciągu

  Przyjaciele przyznają, że po odwyku Lohan zupełnie przestała się kontrolować. Jedna z jej znajomych mówi: "Lindsay nie przejmuje się, że ktoś widzi, jak bierze kokainę, ani gdzie to robi. Tamtej nocy(...), gdy tylko weszła, wciągnęła kokainę prosto ze stołu, a potem ze swojej muszli klozetowej". Dowiadujemy się także ciekawych rzeczy o seksualnych ekscesach Lohan: "Powiedziała mi, że spała z Jamesem...

 • Lindsay Lohan o ojcu: to kłamca!

  Lindsay Lohan skrytykowała swojego ojca - Michaela Lohana - za to, że zmyśla na jej temat "niestworzone rzeczy", czym rani ją od kilku miesięcy.

 • Ojciec Lindsay Lohan wyrzeka się córki

  ..."To nie jest ta dziewczyna, którą wychowywałem" - oświadczył Michael Lohan , ojciec 24-letniej aktorki. Kilka dni wcześniej Lindsay została skazana na 90 dni pozbawienia wolności za naruszenie zasad zwolnienia warunkowego.

 • Lindsay Lohan do naga

  By ożywić swoją podupadającą karierę, Lindsay Lohan zgodziła się rozebrać do naga w nowym, niskobudżetowym dramacie produkcji indyjskiej pod tytułem "Florence".

 • Lohan kocha kobietę, ale wraca do mężczyzn

  Lindsay Lohan rozważa powrót do związków z mężczyznami, jeśli nie uda jej się odzyskać serca brytyjskiej DJ-ki - Samanthy Ronson .

 • Lohan: Jestem niewinna!

  "Jestem niewinna. Nie brałam narkotyków, nie były moje. Zostałam niemal pobita przez matkę swojej asystentki. Proszę o poszanowanie mojej prywatności" - takiego mejla przysłała Lindsay Lohan gospodarzowi programu "Access Hollywood" - Billy'emu Bushowi.

Zdjęcia na temat: lohan bierze
Wideo na temat: lohan bierze
 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

 • Randka z królową

  "Randka z królową" to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dwie księżniczki będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył The Hollywood Reporter "zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej". Elżbieta i jej...