• Informacje na temat:

  lohan podziwia

Artykuły na temat: lohan podziwia
 • Sensacyjne plotki! Lindsay Lohan ma romans z Putinem?

  ...? Faktem jest, że 30-letnia Lindsay Lohan gościła niedawno w Moskwie na imprezie charytatywnej i przy okazji wystąpiła w telewizji Channel One Russia.  Celebrytka powiedziała, że szanuje Putina i podziwia jego upór w dążeniu do celu! Skąd takie nagłe zauroczenie jego osobą? Okazuje się, że Lohan miała okazję dość dobrze poznać prezydenta Rosji na prywatnym spotkaniu, które im zorganizowano...

 • Lindsay Lohan: Hollywoodzki glamour

  Paul Schrader, reżyser filmu "The Canyons", jest pod wrażeniem współpracy z gwiazdą obrazu - Lindsay Lohan. Artysta porównał swoją aktorkę do największych hollywoodzkich legend.

 • Lohan w rodzinnym reality show

  Matka Lindsay Lohan, Dina, planuje ujawnić całą prawdę o swojej rodzinie w reality show pod nazwą "Momager".

 • Lindsay Lohan nie trafi na ruszt

  Producenci uwielbianej przez wszystkich fanów ostrego dowcipu gali Comedy Central Roast upolowali kolejną ofiarę wśród celebrytów z górnej półki. Padło na Lindsay Lohan, która wbrew amerykańskiej tradycji, odmówiła udziału w programie!

 • Lohan oficjalnie jako Taylor!

  Lindsay Lohan wcieli się w postać legendarnej gwiazdy Hollywood - zmarłej w ubiegłym roku Elizabeth Taylor. Dla aktorki, która w ostatnich latach zmagała się z uzależnieniami i kilkakrotnie była sądzona, ta rola może okazać się wielkim powrotem do show-biznesu.

 • Kraków: Garbusy przed kinem

  Co się stanie, gdy studentka uniwersytetu, wbrew woli swego ojca, postanowi wystartować w wyścigu NASCAR, a pomagać jej w tym będzie biały Volkswagen Garbus? W sobotę, 23 lipca, przy okazji premiery filmu "Garbi Super Bryka" , na parkingu Cinema City Zakopianka w Krakowie odbędzie się spotkanie miłośników garbusów.