• Informacje na temat:

  lohan seksowna

Artykuły na temat: lohan seksowna
 • Lindsay Lohan w łóżku z Charliem Sheenem!

  Lohan za patologiczne spóźnianie. Później Lindsay pojawiała się w mediach głównie z powodu ostrego imprezowania i powodowania kolejnych wypadków samochodowych, a jej rola w "Liz i Dick", jako Elisabeth Taylor, została oceniona negatywnie przez większość krytyków. Choć Lohan została pochwalona za gościnny występ w serialu "Jeden gniewny Charlie", jej dobra passa nie trwała długo. Aktorka...

 • Lohan: Nie spotykam się z kobietą!

  Lindsay Lohan zaprzecza, jakoby była obecnie związana z kobietą.

 • Lohan: Nie spotykam się z kobietą!

  Lindsay Lohan zaprzecza, jakoby była obecnie związana z kobietą. Zapytana przez dziennikarza portalu UsMagazine.com o ostatnie spekulacje na temat jej zażyłości z 36-letnią fotografką Indrani, 23-letnia aktorka odparła: "Nie, nie, nie... Absolutnie się z nią nie umawiam!".

 • Lindsay Lohan striptizerką

  Już 27 lipca na ekrany amerykańskich kin trafi nowy film z Lindsay Lohan. W thrillerze "I Know Who Killed Me" krnąbrna aktorka wcieliła się w postać... striptizerki.

 • Brian Austin Green w "Jednym gniewnym Charliem"!

  ..." Charliego. Jednak to nie koniec zmian w serialu. Producenci wciąż szukają aktorki, która zastąpi samą Selmę Blair. Z przecieku zaproszenia na casting wynika, że poszukiwana jest "urocza i seksowna(...). Niedawno na planie "Jednego gniewnego Charliego" pokłócił się też z występującą tam gościnnie Lindsay Lohan. Ciekawe jak długo nowi aktorzy wytrzymają na planie serialu?

 • Młode, zdolne i seksowne

  Mają piękne twarze i nieskazitelne figury. A jednocześnie są na tyle zdolne, że pomimo młodego wieku potrafiły już sobie wywalczyć znakomitą pozycję w Hollywood, gdzie, jak wiadomo, wybijają się jedynie nieliczni. Prezentujemy najseksowniejsze aktorki młodego pokolenia.

 • Krupa uwielbia seks

  ...godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Oczywiście, jeśli nie pracuję". Zdradza także, że najbardziej lubi seks w pozycji "na pieska". Mówi o swoich spotkaniach z Paris Hilton (26 l.) i Lindsay Lohan (20(...) - zażądała. Ale byliśmy spokojni, więc powiedział, że tego nie zrobi. Chyba była o nas zazdrosna." Lindsay Lohan z kolei, według relacji Krupy, chciała sprowokować bójkę z jej siostrą w nocnym klubie. Joanna...

 • Enrique Iglesias: Seksowny kawaler

  Enrique Iglesias, hiszpański idol nastolatek, w sondażu przeprowadzonym przez hiszpańskojęzyczny magazyn "People en Espanol", został uznany za najseksowniejszego kawalera. Była to druga edycja zabawy, a 30-letni Iglesias zdobył uznanie za swój "dobry wygląd i pełen sukcesu urok".

 • O co Johansson walczy z Lohan?

  Największe gwiazdy Hollywood prowadzą zaciętą walkę o rolę Barbarelli, dzięki której w latach 60-tych XX wieku Jane Fonda stała się światowym symbolem seksu.

 • Sobowtóry Paris Hilton

  Lindsay Lohan (20 l.) nie marnuje czasu spędzanego na odwyku i opracowuje szczegóły zbliżającej się imprezy urodzinowej. Gwiazda chce na nią zaprosić sobowtóry Paris Hilton (26 l.).