• Informacje na temat:

  lohan siedziała

Artykuły na temat: lohan siedziała
 • Lindsay Lohan aresztowana!

  To brzmi jak powtórka z koszmarnego snu. Lindsay Lohan (21 l.) została aresztowana we wtorkowy ranek (24 lipca) w Santa Monica za jazdę pod wpływem alkoholu i posiadanie kokainy.

 • Lindsay Lohan aresztowana!

  To brzmi jak powtórka z koszmarnego snu. Lindsay Lohan została aresztowana we wtorkowy ranek (24 lipca) w Santa Monica za jazdę pod wpływem alkoholu i posiadanie kokainy.

 • Lindsay Lohan śmiertelnie boi się więzienia

  Matka aktorki Lindsay Lohan , Dina, zdradziła, że gwiazda "śmiertelnie boi się więzienia". Lohan została we wtorek, 6 lipca, skazana na 90 dni pozbawienia wolności.

 • Skrócili karę Lindsay Lohan

  Kontrowersyjna aktorka - Lindsay Lohan - spędzi w więzieniu "około 14 dni" zamiast trzech miesięcy, na które została skazana za naruszenie postanowień zwolnienia warunkowego związanego z aresztowaniem w 2007 roku za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • Michael Lohan atakuje!

  Michael Lohan jest zdeterminowany, by zniszczyć swoją żonę, z którą właśnie się rozwodzi. Nagle zaczął kreować się w prasie na wrażliwego i troskliwego ojca, którego niezwykle trapi zachowanie 21(...) telefonicznej ze sławną córką: "Dzwoniłam wcześniej do mamy i pytałam, jak się z tobą skontaktować" - mówi Lindsay. "Nie powiedziała mi... Szczerze mówiąc, siedziałam z Codym [najmłodszym synem Diny...

 • Siedzi w więzieniu i... czyta listy

  Lindsay Lohan, ekscentryczna amerykańska aktorka i piosenkarka, skazana na trzy miesiące więzienia, spędza czas za kratkami na... czytaniu listów. Każdego dnia dostaje ich około 250.

 • Była dziewczyna wciąż kocha Lohan

  Samantha Ronson , była partnerka Lindsay Lohan , przyznaje, że wciąż darzy uczuciem amerykańską aktorkę. Dodaje jednak, iż nieustanne zainteresowanie mediów i społeczeństwa, jakie im towarzyszyło, zmieniło ich związek w koszmar.

 • Z kim umawia się Aniston?

  Wreszcie został zidentyfikowany nowy partner Jennifer Aniston. To dziedzic sieci restauracji Hard Rock Cafe - Harry Morton, który wcześniej spotykał się z Lindsay Lohan.

 • Lohan: 14 dni więzienia zamiast 3 miesięcy

  Kontrowersyjna aktorka Lindsay Lohan spędzi w więzieniu "około 14 dni" zamiast trzech miesięcy, na które została skazana za naruszenie postanowień zwolnienia warunkowego związanego z aresztowaniem w 2007 roku za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • Dzięcięcy gwiazdor poucza koleżanki

  Frankie Muniz, była dziecięca gwiazda, namawia swoje koleżanki Amandę Bynes i Lindsay Lohan, aby wycofały się na razie z Hollywood, by mogły ponownie odzyskać kontrolę nad swoim życiem po ich trudnych przejściach z prawem oraz problemach osobistych.

Wideo na temat: lohan siedziała
 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

 • Randka z królową

  "Randka z królową" to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dwie księżniczki będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył The Hollywood Reporter "zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej". Elżbieta i jej...

Dyskusje na temat: lohan siedziała