• Informacje na temat:

  lohan spędziła

Artykuły na temat: lohan spędziła
 • Lindsay Lohan odrodziła się przy miliarderze!

  ...spędziła kilka dni z Je-yongiem Ha w stolicy Korei Południowej - Seulu. Później wydało się, że miliarder zaprosił Lindsay Lohan do siebie na czas zimowej olimpiady, która odbędzie się w Korei w lutym(...)Miły, atletycznie zbudowany, a do tego niesamowicie bogaty! Tak o nowym mężczyźnie w swym życiu mówi hollywoodzka aktorka Lindsay Lohan (31 l.), która ma romans z koreańskim miliarderem Je-yongiem Ha...

 • Lohan znowu porzucona?

  Kontrowersyjny romans amerykańskiej aktorki, Lindsay Lohan i brytyjskiej DJ-ki, Samanthy Ronson, wciąż trwa. Wygląda jednak na to, że Lohan jest bardziej zaangażowana w ten związek. Ostatnią niedzielę, 26 lipca, gwiazda spędziła pod domem swojej kochanki, wyczekując na nią.

 • Lindsay Lohan wróciła do starych nawyków!

  Lindsay Lohan (29 l.) została wyrzucona z baru! Czego się dopuściła?

 • Lindsay Lohan przeprasza

  Lindsay Lohan stanęła przed sądem, gdzie zostało jej postawionych siedem zarzutów, związanych z dwoma aresztowaniami za jazdę pod wpływem alkoholu. Aktora uniknęła jednak poniżenia związanego z publicznym procesem i zawarła ugodę z prokuratorem.

 • Lindsay Lohan (29 l.) po wielu burzliwych romansach w końcu znów jest zakochana! Co więcej, partner aktorki, 22-letni miliarder Egor Tarabasov, oświadczył się jej niedawno! Para znalazła też ostatnio chwilę, by spędzić trochę czasu w tropikach. Zobaczcie, jak bawili się na Mauritiusie!

 • Lindsay Lohan striptizerką

  Amerykańska aktorka Lindsay Lohan, która narzekała niedawno na brak propozycji zawodowych, ma podobno wziąć udział w kontrowersyjnym przedstawieniu "Peepshow" w Las Vegas.

 • Lindsay Lohan ma problemy zdrowotne! Złapała wirusa!

  Słynnej skandalistki, Lindsay Lohan pech nie opuszcza...

 • O czym myślała Lohan?

  Lindsay Lohan popatrzyła wstecz i przeanalizowała swoje ubiegłoroczne pomyłki. "O czym ja wtedy myślałam?" - zastanawia się teraz.

 • Lohan będzie striptizerką

  Amerykańska aktorka Lindsay Lohan, która narzekała niedawno na brak propozycji zawodowych, ma podobno wziąć udział w kontrowersyjnym przedstawieniu "Peepshow" w Las Vegas.

 • Lindsay Lohan na wolności

  Amerykańska aktorka Lindsay Lohan dostała w tym roku wcześniej swój prezent urodzinowy: wolność. Gwiazda może opuścić teren swojej posiadłości po 35 dniach aresztu domowego, na który została skazana za kradzież biżuterii.

Wideo na temat: lohan spędziła
 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...