• Informacje na temat:

  lohan uzależniona

Artykuły na temat: lohan uzależniona
 • Lindsay Lohan była na samym dnie. Aktorka wychodzi na prostą?

  ...​Kilka dni temu hucznie pożegnaliśmy rok 2019. Jak co roku wiele osób stawia przed sobą wyzwania na nowy rok. Wśród nich są również gwiazdy. Lindsay Lohan udzieliła wywiadu, w którym zdradziła swoje postanowienia noworoczne. Czy hollywoodzka skandalistka znowu wróci na szczyt?

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Lindsay Lohan wróciła do starych nawyków!

  Lindsay Lohan (29 l.) została wyrzucona z baru! Czego się dopuściła?

 • Lohan opuściła więzienie

  Lindsay Lohan jest już na wolności. Kontrowersyjna aktorka została w poniedziałek, 2 sierpnia, wypuszczona z więzienia, po odsiedzeniu zaledwie 13 dni z trzymiesięcznego wyroku.

 • Lindsay Lohan jest bankrutem!

  Nad Lindsay Lohan (27 l.) znów czarne chmury. Celebrytce skończyły się pieniądze!

 • Lindsay Lohan w więzieniu

  Lindsay Lohan będzie musiała spędzić jeden dzień w wiezieniu - taki jest wynik ugody sądowej w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu, którego gwiazda dopuściła się w maju.

 • Sensacyjne plotki! Lindsay Lohan ma romans z Putinem?

  ...? Faktem jest, że 30-letnia Lindsay Lohan gościła niedawno w Moskwie na imprezie charytatywnej i przy okazji wystąpiła w telewizji Channel One Russia.  Celebrytka powiedziała, że szanuje Putina i podziwia jego upór w dążeniu do celu! Skąd takie nagłe zauroczenie jego osobą? Okazuje się, że Lohan miała okazję dość dobrze poznać prezydenta Rosji na prywatnym spotkaniu, które im zorganizowano...

 • Lindsay Lohan wciąga kokę

  Lindsay Lohan (20 l., "Wredne dziewczyny" ) została przyuważona na wciąganiu kokainy w jednym z nocnych klubów w Los Angeles. Na jej nieszczęście zdarzenie zostało nagrane.

 • Lindsay Lohan kłamała, że poroniła?!

  Znajomi Lindsay Lohan (27 l.) twierdzą, że informację o rzekomym poronieniu zmyśliła!

 • Lindsay Lohan o ojcu: to kłamca!

  Lindsay Lohan skrytykowała swojego ojca - Michaela Lohana - za to, że zmyśla na jej temat "niestworzone rzeczy", czym rani ją od kilku miesięcy.

Zdjęcia na temat: lohan uzależniona
Wideo na temat: lohan uzależniona
 • Lindsay Lohan szczerze o swoim uzależnieniu od narkotyków i alkoholu

  Lindsay Lohan udzieliła pierwszego wywiadu od czasu opuszczenia centrum odwykowego, gdzie odbyła 3-miesięczną terapię. To szósta próba leczenia 27-latki. Lohan twierdzi, że problemy ma już za sobą. Liczy na odbudowanie swojego wizerunku i ponowne rozpoczęcie kariery aktorskiej. "Chciałabym udowodnić samej sobie, że nie wrócę na tę ścieżkę z przeszłości, przez którą wszystko straciłam. Muszę

Dyskusje na temat: lohan uzależniona