• Informacje na temat:

  lohan wykorzystuje

Artykuły na temat: lohan wykorzystuje
 • Lindsay Lohan jest wrakiem człowieka przez traumę z dzieciństwa?

  W wieku 26 lat Lindsay Lohan zdążyła stać się pośmiewiskiem amerykańskiego show-biznesu: nie dość, że jej kariera aktorska od paru lat stoi w miejscu, to jeszcze ciągnie się za nią etykietka niezrównoważonej narkomanki. Matka Lindsay ma jednak na to wytłumaczenie...

 • Lindsay Lohan romansuje

  19-letnia aktorka Lindsay Lohan ("Zakręcony piątek", "Wredne dziewczyny") w ostatnim czasie skupiła się na swojej karierze wokalnej. Wydała nieźle przyjętą płytę "Speak", jednak zachowała kontakty ze środowiskiem aktorskim. A szczególnie jedną osobą - 24-letnim Jake'm Gyllenhaalem, który popularność zdobył za sprawą występu w filmie "Pojutrze".

 • Wojna Lindsay z Paris

  Lindsay Lohan i Paris Hilton prowadzą internetową wojnę na słowa. Obie dziewczyny - niegdyś przyjaciółki - wymieniają się bardzo nieprzyjemnymi uwagami na swój temat, wykorzystując do tego popularny serwis społecznościowy.

 • Gwiazdy w "Maczecie" Rodrigueza

  Już 26 listopada na ekrany polskich kin trafi "Maczeta", nowy film akcji w reżyserii Roberta Rodrigueza ("Desperado", "Sin City - Miasto grzechu").

 • Weekend w kinie: Aż 11 premier!

  W tym tygodniu na ekrany kin trafia aż 11 produkcji. Obok "Maczety" Roberta Rodrigueza i "Joanny" Feliksa Falka na uwagę zasługują trzy animacje: 50. film w historii wytwórni Disneya "Zaplątani", nowe dzieło reżysera kultowego "Tria z Belleville" Sylvaina Chometa oraz francuski obraz "Mia i Migusie", który dwa lata temu zdobył Europejską Nagrodę Filmową.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (6-8 sierpnia) w kinach debiutuje aż sześć filmów: "Garfield" - komedia o najsłynniejszym kocie świata, "Hazardzista" - thriller oparty na faktach, "Jak ugryźć 10 milionów 2" - kontynuacja przeboju z udziałem Bruce'a Willisa, "Metallica: Some Kind of Monster" - dokument muzyczny o legendarnym zespole heavymetalowym, "Pozew o miłość" - komedia romantyczna z Julianne Moore i Piercem Brosnanem w rolach głównych oraz "Wredne dziewczyny" - opowieść o amerykańskich...