• Informacje na temat:

  lolitki

Artykuły na temat: lolitki
 • Anna Bałon o swoim programie: To będzie boom, czekajcie

  Anna Bałon (20 l.) kolejny raz próbuje swoich sił w mediach. Po udziale w programie "Top Model" oraz przygodzie z odchudzaniem pod okiem kamer "Dzień dobry TVN" przyszedł czas na wywiady z gwiazdami.

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • Kto zabił Sydney?

  Ostatnie dni przed śmiercią, stały się dla Sydney (Laura Leighton) prawdziwym horrorem. Najpierw Ella (KatieCassidy) wbiła jej nóż w plecy. Poinformowała jej kochanka, Davida (Shaun Sipos), że Sydney sypia również z jego ojcem Michaelem (Thomas Calabro). Uczennica zdrajczyni To był straszny cios dla Andrews. Jej dzieło (to Sydney przeistoczyła Ellę z małomiasteczkowej lolitki w pewnego siebie...

 • "Sils Maria" : Sztuka wysoka, sztuka niska

  Aktorka w momencie kryzysu egzystencjalnego, życie w świecie rządzonym przez media, filmy o superbohaterach jako widmo zagłady, które ciąży nad prawdziwą sztuką. "Sils Maria" Oliviera Assayasa w wielu punktach przypomina "Birdmana" Alejandro Gonzáleza Ińárritu. Jest jednak dziełem mniej efekciarskim i bardziej szczerym, słowem: lepszym.

 • Karuzela z lolitkami

  AKB48 to największy girlsband na świecie. Zespół liczy 86 członkiń, zarabia kilkaset milionów dolarów rocznie i budzi ogromne kontrowersje. Biznesowo patrząc, jest to produkt doskonały.

 • "Maczeta zabija": Kolos z Chile, bliźniaczki z Wenezueli

  Od piątku na ekranach kin można oglądać najnowszy obraz Roberta Rodrigueza - wystrzałowy hit "Maczeta zabija". Obsada filmu przyprawia o zawrót głowy. Poza grającymi pierwsze skrzypce Melem Gibsonem, Antonio Banderasem, Jessicą Albą, Amber Heard, Charlie Sheenem i Lady Gagą, błyszczy drugi plan, w którym zobaczymy: gwiazdy "Homeland" i "Synów Anarchii", disnejowską lolitkę, mistrza Tae Kwan Do, geniusza efektów specjalnych i parę bliźniaczek lubujących się w fatałaszkach z PCV!

 • Już wiemy kto zaśpiewa!!!

  Poznaliśmy pierwsze dwa nazwiska uczestniczek kolejnej edycji "jak Oni śpiewają". Jedna jest dziewczyną Jakuba Tolaka, druga - Mikołaja Krawczyka.

 • Sasha zawiodła ojca

  Sasha Strunin, wokalistka zespołu The Jet Set, została zabrana przez swojego ojca do Rosji. To kara za nieprzemyślane decyzje życiowe i zawodowe.

 • Japońskie lolity światowym numer jeden

  Świetna sprzedaż drugiej płyty girlsbandu NMB 48 wywindowała Japonki na szczyt światowej listy bestsellerów.

 • JC Chasez z 'NSync założył girlsband

  Znany z nieistniejącego już boysbandu 'NSync (tu pierwsze kroki do sławy stawiał Justin Timberlake) wokalista JC Chasez założył... girlsband.

Dyskusje na temat: lolitki