• Informacje na temat:

  londyńczycy zdjęcia

Artykuły na temat: londyńczycy zdjęcia
 • "Londyńczycy": Mija 10 lat od premiery serialu

  ...23 października 2008 roku - dokładnie 10 lat temu - TVP1 wyemitowała 1. odcinek serialu "Londyńczycy" opowiadającego o losach Polaków, którzy wyemigrowali do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pracy i szczęścia.

 • Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z "Londyńczyków", "Lekarzy", "Zbrodni" i "Służb specjalnych", które teraz trafiają na małe ekrany.

 • Londyńczycy

  Paweł i Maria przebywają w Warszawie w celach biznesowych. Asia reprezentuje Elizabeth na spotkaniu w agencji modelek. Szczególną uwagę obecnych zwracają zdjęcia młodej Polki. Okazuje się, że dziewczyna - Ola - pracuje w klubie go-go i jest terroryzowana przez jego właściciela. Podstęp Asi sprawia, że nastolatce udaje się odzyskać paszport. Ponieważ jednak jest ona niepełnoletnia, potrzebuje...

 • 45 lat z "Black Sabbath". Tak rodził się heavy metal

  W piątek, 13 lutego 1970 roku, dokładnie 45 lat temu, wyłaniające się z burzowych pomruków dźwięki katedralnego dzwonu oznajmiły nastanie ery heavy metalu. W rocznicę ukazania się debiutu Black Sabbath przypominamy, jak wszystko to stało się za sprawą jednego albumu.

 • Maja Sablewska odżyła po rozstaniu? Te zdjęcia mówią wszystko!

  Mazolewski nie potrafił dotrzymać wierności swojej ukochanej! Plotka głosi, że wdał się w romans z Natalią Rybicką (29 l.), aktorką znaną m.in. z serialu "Londyńczycy" czy też "Samo życie". Choć złośliwe(...) można zobaczyć zdjęcia, na których stylistka wygląda kwitnąco i promienieje radością. Myślicie, że to tylko pozory?

 • "Londyńczycy" bez wakacji

  Mimo że rozpoczęły się wakacje, dla ekipy filmowej "Londyńczyków" trwa niezwykle pracowity okres. Od połowy maja trwają bowiem zdjęcia do drugiej serii serial u o Polakach w Anglii, który podbił serca widzów TVP. Potrwają one do końca sierpnia, a nowe losy bohaterów będzie można oglądać już na jesieni.

 • Trwają zdjęcia do 4. serii "Komisarza Aleksa"

  Kilka dni temu w Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do 4. serii "Komisarza Aleksa". Wiemy, jakie gwiazdy pojawią się w dwóch pierwszych odcinkach serialu w gościnnych rolach!

 • Serial "Zbrodnia" od 16 października na antenie AXN

  Skąpany w słońcu nadmorski kurort, leniwy urlop przerwany brutalnym morderstwem i spotkanie po latach dwójki bohaterów to sceneria, w jaką przeniesie widzów "Zbrodnia". Zdjęcia do pierwszej polskiej produkcji AXN Central Europe powstały na Półwyspie Helskim. Obok Magdaleny Boczarskiej i Wojciecha Zielińskiego w serialu zobaczymy Joannę Kulig, Dorotę Kolak i Radosława Pazurę. Premiera pierwszego

 • Na planie serialu "Blondynka"

  Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do piątego sezonu serialu TVP "Blondynka". Tym razem w tytułową postać wcieli się Natalia Rybicka, znana szerszej publiczności m.in. z serialu "Londyńczycy" czy filmu, który niedawno zdobył rząd dusz kinomanów "Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy".

 • Polski Kopciuszek w Londynie

  Dobiegają końca zdjęcia do pierwszego sezonu serial u "Londyńczycy". Czy dla Natalii Rybickiej, czyli serialowej Joasi, ta bajka o Kopciuszku z polskiego Ealing w Londynie zakończy się happy endem?

Zdjęcia na temat: londyńczycy zdjęcia
Wideo na temat: londyńczycy zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

Dyskusje na temat: londyńczycy zdjęcia