• Informacje na temat:

  longoria w polsce

Artykuły na temat: longoria w polsce
 • Chodzą słuchy, że Edyta Herbuś stara się o rolę w nowym serial u Polsatu, polskim odpowiedniku "Gotowych na wszystko". Jak myślicie, w którą z postaci mogłaby się wcielić?

 • Polska aktorka Aleksandra Prykowska twarzą L'Oreal

  Aleksandra Prykowska dołączyła do elitarnego grona gwiazd reklamujących ekskluzywne kosmetyki. Na świecie twarzami marki L'Oreal były m.in.: Jane Fonda, Helen Mirren czy Eva Longoria.

 • "Gotowe na wszystko": Życie po hicie

  ...się produkowaniem seriali, które promuje swoim nazwiskiem. Mowa o "Pokojówkach na Manhattanie", które możemy zobaczyć w Polsce i kilkuodcinkowym serialu "Ready for Love". Niedawno postanowiła jednak wrócić do gry. Wkrótce zobaczymy ją w gościnnym występie w "Brooklyn 9-9", gdzie zagra prawniczkę. Longoria przygotowuje coś większego. Biją się o nią dwie stacje - NBC i ABC. Ta pierwsza proponuje...

 • Eva Longoria na polskich ekranach

  Meksykańskie kino zagości w Polsce. Już 5 kwietnia na srebrnym ekranie pojawi się dramat historyczny "Cristiada". W rolach głównych gwiazdy: Andy Garcia i Eva Longoria.

 • Lady Gaga triumfuje na rozdaniu nagród MTV

  Suu Kyi. Dwuipółgodzinną ceremonię w hali La Caja Magica w Madrycie prowadziła znana z serialu "Gotowe na wszystko" amerykańska aktorka Eva Longoria. Galę uświetniły występy Rihanny, Kings of Leon...

 • "Gotowe na wszystko" w Polsce

  Najpopularniejszy obecnie amerykański serial "Gotowe na wszystko" ("Desperate Housewives") startuje w czwartek, 8 września, w telewizji Polsat. Polscy widzowie będą mogli na własne oczy przekonać się, skąd bierze się rekordowa popularność tego - jak go określają badacze mediów - "fenomenu kulturowego".

 • Trzeci sezona superserialu

  ...w miłości, Lynette Scavo (Felicity Huffman), która usiłuje pogodzić sprawy rodzinne i zawodowe, Bree Van De Kamp (Marcia Cross) - "Marthę Stewart na sterydach", Gabrielle Solis (Eva Longoria) - byłą...

 • Courteney Cox "gotowa na wszystko"

  Amerykańska aktorka Courteney Cox ( "Krzyk" ), znana najbardziej z serial u "Przyjaciele" , pojawi się w kolejnych odcinkach popularnego serialu "Gotowe na wszystko". 41-letnia Cox negocjuje z producentami rolę uciekinierki z zakładu psychiatrycznego.

 • Kondolencje z zagranicy

  Katastrofa samolotu z prezydencką parą wstrząsnęła nie tylko Polską - w sobotę był to temat numer jeden większości światowych mediów. Oprócz kondolencji oficjalnych spływają również słowa wsparcia mniej formalnymi kanałami np. na Twitterze.

 • Na majówkę trzy superseriale

  W maju kanał FOX Life wprowadza do ramówki trzy wielkie premiery. Od 14 maja rozpocznie się emisja nowego serial u "Brzydula Betty", 15 maja zostanie wprowadzony trzeci sezon serialu "Grey's Anatomy" ("Chirurdzy") a już 17 maja będzie miała miejsce premiera trzeciego sezonu "Gotowe na wszystko".

Wideo na temat: longoria w polsce
 • Eva Longoria o Polsce: Gdańsk to takie urocze małe miasto!

  Eva Longoria była gwiazdą otwarcia jednego z centrów handlowych w Poznaniu. W "Dzień Dobry TVN" aktorka opowiedziała o swoich wrażeniach z pobytu w Polsce. - Kiedyś byłam w Gdańsku, był czarujący. To naprawdę urocze, małe miasto. A tu w Poznaniu jest pięknie. Tyle wspaniałych placów, katedra, no i ludzie są cudowni. Jedliśmy kolację w restauracji, ale nie były to typowo polskie dania

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.