• Informacje na temat:

  look edyty

Artykuły na temat: look edyty
 • Serialowcy na pokazie nowej kolekcji Zienia

  ..."Look at Me" ("Spójrz na mnie") - tak nazywa się najnowsza kolekcja Macieja Zienia. Propozycje projektanta na wiosnę i lato 2012 roku obejrzało w poniedziałek mnóstwo znanych z seriali gwiazd i gwiazdek. Sprawdźcie, kto przyszedł na pokaz Zienia!

 • Joanna Horodyńska i Ada Fijał zachwycają się stylem synka Górniak!

  ...krytykowaniem dorosłych celebrytów. Tym razem wraz ze swoją przyjaciółką wzięły na tapetę Allana Krupę, syna Edyty Górniak i Darka K. Celebrytki rozpływają się nad stylem 10-latka! "Allan to zdecydowanie(...) była pani stomatolog, Ada Fijał: "Allan balansuje z powodzeniem między stylem hipstera a młodocianego  amanta. Z wrodzoną naturalnością nosi się jak gwiazda. Szarmancki look i filmowe spojrzenie to...

 • Pojechał na pokaz mody do... Katowic

  ...w wielkim modowym święcie Silesia Fashion Look. Trwające kilka godzin pokazy znanych kreatorów i debiutujących projektantów Maciek oglądał w towarzystwie m.in. Edyty Herbuś, czyli Marty Orłowskiej(...) Musiał i inne znane z seriali gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie tuż przed udziałem w Silesia Fashion Look w Katowicach.  

 • Kto wygrał "Bitwę na głosy"?

  Zespół Kamila Bednarka zwycięzcą drugiej edycji "Bitwy na głosy"!

 • Sylwester: Bezpieczny Wrocław, klubowy Kraków

  Około 200 tys. osób bawiło się na plenerowej imprezie sylwestrowej na Rynku we Wrocławiu. W Warszawie królowali Roxette i Doda, a Kraków witał Nowy Rok przy muzyce klubowej.

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

Wideo na temat: look edyty