• Informacje na temat:

  look world

Artykuły na temat: look world
 • Kristanna Loken: Aktorka i skandalistka

  Aktorka urodziła się 8 października 1979 roku w Nowym Jorku, ma niemieckie i norweskie korzenie. Kiedy była nastolatką jej matka poradziła jej, aby została modelką. W 1994 roku wzięła więc udział w konkursie Elite Model Look, w którym zajęła trzecie miejsce. W tym samym czasie Loken zaczęła karierę aktorską, występując w jednym z odcinków serialu "As the World Turns". Cztery lata później...

 • Co się dzieje z Whitney Houston?

  Gdy w sierpniu 2009 roku Whitney Houston wróciła z nową płytą studyjną "I Look To You" śmiało można było mówić o wielkim come backu. Po kilku miesiącach od tego wydarzenia piosenkarka wróciła ponownie na czołówki gazet za sprawą pewnej australijskiej wpadki przy trasie koncertowej.

 • Najsłynniejsze cytaty filmowe

  Londyński uniwersytet - wraz z agencją prasową World Entertainment News Network - zorganizował wśród Brytyjczyków głosowanie na ulubiony cytat filmowy. Niespodzianek nie było - zgodnie z oczekiwaniami zwyciężyło hasło: My name's Bond, James Bond (Nazywam się Bond, James Bond). Większość z ponad 2 tysięcy osób, biorących udział w plebiscycie, oddało swój głos na cytat, który po raz pierwszy

 • Paradise Lost wpadną porozmawiać

  29 stycznia, w dzień premiery singla "Mouth", pilotującego ich najnowszą płytę, do Polski przyjadą muzycy grupy Paradise Lost - wokalista Nick Holmes i basista Steve Edmondson. Nowy album Brytyjczyków, zatytułowany "Believe In Nothing" ujrzy światło dzienne12 lutego.

 • 15 stycznia na rynek trafi kolejny singel amerykańskiej formacji Limp Bizkit zatytułowany "Rollin". Nakręcony do niego teledysk jest jednym z najdroższych na świecie, gdyż kosztował ponad 3 miliony dolarów. Zostanie on ponadto wydany na singlu, w wersji DVD.

 • Oasis zaprezentowali nowy materiał

  W niedzielę, 7 października, bracia Gallagherowie zagrali pierwszy z serii koncertów w ramach trasy zorganizowanej z okazji 10-lecia pierwszego występu grupy Oasis. Muzycy zaprezentowali w londyńskiej sali Shepherd's Bush Empire kilka utworów z nowej, zapowiadanej na przyszły rok płyty. Co ciekawe, w piosence "Champagne Supernova" na scenie towarzyszył im sam Paul Weller, niegdyś lider zespołów The Jam i Style Council.

 • Koncertowe Chicago

  17 listopada ukaże się w Polsce koncertowa płyta amerykańskiej formacji Chicago. Nosi ona tytuł "Live By Request", a jej wydawcą będzie wytwórnia Warner. Jest to wydawnictwo wyjątkowe, ze względu na to, jak została ułożona lista kompozycji, które się na nim znalazły.

 • Czołowa światowa diva muzyki pop, Celine Dion, wyda 14 czerwca koncertowy album "A New Day... Live In Las Vegas" dokumentujący trwające już od ponad roku występy w "Pałacu Cesarskim".

 • Rod Stewart zebrany

  "The Best of... The Great American Songbook" Roda Stewarta to zestaw utworów wybranych z jego obsypanej nagrodami serii "Songbook". Wydawnictwo ukaże się 16 maja, niespełna miesiąc przed koncertem w Toruniu.

 • Queensryche przed premierą

  Amerykańska formacja Queensryche odlicza dni do premiery nowego albumu.

Wideo na temat: look world
 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.