• Informacje na temat:

  lopez on the floor

Artykuły na temat: lopez on the floor
 • Lopez osiwiała w wieku 23 lat!

  Gwiazda pop Jennifer Lopez (41 l.), okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata 2011 roku przez magazyn "People", zdradziła swój sekret. Okazuje się, że piosenkarka bardzo wcześnie zaczęła zauważać u siebie oznaki starzenia.

 • Jennifer Lopez tańczy "Lambadę"

  W sieci odbyła się premiera nowego singla Jennifer Lopez "On The Floor". Piosenka zawiera sample z wielkiego przeboju "Lambada".

 • Stephanie Moseley nie żyje!

  Aktorka i tancerka znana m.in. z serialu "Hit the Floor" została zamordowana przez męża, który zaraz potem popełnił samobójstwo!

 • Taneczna Jennifer Lopez podbija brytyjskie listy przebojów

  Singel "On The Floor" Jennifer Lopez znalazł się na 1. miejscu zestawienia najpopularniejszych utworów w Wielkiej Brytanii.

 • J. Lopez: Tajemniczy utwór

  W Internecie i niektórych amerykańskich stacjach radio wych pojawiło się nieznane nagranie Jennifer Lopez, "(Out) On The Floor". Spodziewano się, że może to być "przedpremiera" singla zapowiadającego nowy album wokalistki. Jej wytwórnia płytowa kategorycznie jednak temu zaprzecza, nazywając piosenkę "odrzutem".

 • Jennifer Lopez znów tańczy

  24 lipca ukaże się składankowy album "Dance Again... The Hits" zawierający największe przeboje Jennifer Lopez.

 • Taneczna Jennifer Lopez prowadzi, kosmiczna Katy Perry goni

  Po raz drugi z rzędu utrzymana w klubowym stylu piosenka "On The Floor" Jennifer Lopez znalazła się na 1. miejscu zestawienia najpopularniejszych utworów w Wielkiej Brytanii.

 • "Idol" pomógł Jennifer Lopez

  Występ w roli jurorki w 10. edycji amerykańskiego "Idola" przysłużył się popularności Jennifer Lopez.

 • Jennifer Lopez w 3D

  Jennifer Lopez kręci film dokumentujący jej trasę koncertową "Dance Again World Tour". Obraz rejestrowany jest w technice trójwymiarowej.

 • Jennifer Lopez panicznie boi się...

  Amerykańska gwiazda pop Jennifer Lopez chciałaby znów wystartować w triathlonie. Pod jednym warunkiem - pływanie musiałoby się odbywać w basenie.

Wideo na temat: lopez on the floor
 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...

 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...