• Informacje na temat:

  lopez rozwód

Artykuły na temat: lopez rozwód
 • Jennifer Lopez już po rozwodzie!

  Jennifer Lopez (44 l.) i Marc Anthony 45 l.) po trzech latach separacji w końcu uzyskali rozwód!

 • Szykuje się kolejny rozwód? Para zaprzecza

  Czyżby po niespodziewanym rozstaniu Jennifer Lopez i Marka Anthony'ego kolejne show-biznesowe małżeństwo było bliskie rozwodu?

 • Jennifer Lopez

  ...produkcją seriali i filmów. Lopez jest nie tylko aktorką, ale także piosenkarką. Jej debiutancki album nosił nazwę " On the 6" i stał się popularny na całym świecie. Artystka jest laureatką nagród(...) Lopez obecnie jest w fazie rozwodu z Marcem Anthony'm, z którym ma dwójkę dzieci. 

 • Londyńscy bukmacherzy przyjmują zakłady w stosunku 3 do 1, że małżeństwo Jennifer Lopez (33 l.) i Marka Anthony'ego (34 l.) przetrwa krócej niż rok. Latynoska gwiazda ma już za sobą dwa nieudane małżeństwa, z Ojanim Noą i Crisem Juddem. Z Anthonym, który sfinalizował rozwód z pierwszą żoną tydzień temu, wzięła ślub w sobotę, 5 czerwca.

 • Jennifer Lopez i Marc Anthony pobiorą się po raz drugi!?

  Wszystko wskazuje na to, że Jennifer Lopez (47 l.) i Marc Anthony (48 l.) zdołali odbudować swoje uczucie. Plotkuje się nawet o ślubie!

 • Jennifer Lopez wyjdzie za mąż?

  Amerykańskie media po raz kolejny snują spekulacje na temat ślubu Jennifer Lopez (33 l.)i piosenkarza Marka Anthony'ego (34 l.). Stało się tak, ponieważ latynoski wokalista złożył niedawno pozew o rozwód ze swoją żoną, Dayanarą Torres, byłą Miss Universe.

 • Jennifer Lopez i Puff Daddy wrócili do siebie!?

  Jedna z najsłynniejszych par lat 90., Jennifer Lopez (45 l.) i Puff Daddy (45 l.), znów mają się ku sobie!

 • "Chudziutka królewna" o rozwodzie

  Dayanara Torres, była żona amerykańskiego wokalisty i aktora Marca Anthony'ego, napisała książkę o tym, jak poradziła sobie z rozwodem.

 • Jennifer Lopez chce wyjść po raz czwarty za mąż!

  Jennifer Lopez (45 l.) nie wyklucza kolejnego ślubu. Piosenkarka ma za sobą trzy nieudane małżeństwa.

 • 42-letnia gwiazda o rozwodzie: "Jestem dumna"

  42-letnia Jennifer Lopez wciąż przeżywa rozstanie z piosenkarzem Markiem Anthony.

Wideo na temat: lopez rozwód
 • Ben Affleck miał romans z nianią?

  Ben Affleck i Jennifer Garner w dniu 10. rocznicy ślubu ogłosili światu rozstanie. Zagraniczne media doszukiwały się przyczyny rozwodu pary. Wśród nich znalazła się słabość gwiazdora do Jennifer Lopez oraz jego zamiłowanie do alkoholu i hazardu. Najnowsze doniesienia wskazują na romans aktora z... nianią. Do tej pory Affleck unikał komentowania plotek, jednak w sprawie rzekomej zdrady postanowił

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Tango Libre

  "Tango Libre" Frederica Fonteyne'a to opowieść o strażniku więziennym JC (Francois Damiens), który wiedzie wyjątkowo nudne i monotonne życie. Jedyną ekstrawagancją, na którą sobie pozwala, jest nauka tanga. Podczas jednej z lekcji poznaje promienną, młodą Alice (Anne Paulicevich), matkę piętnastolatka, która przewróci do góry nogami jego poukładane życie. Następnego dnia spotyka ją w więziennym pokoju widzeń, gdzie kobieta odwiedza jednocześnie dwóch więźniów - Fernanda (Sergi Lopez) i...