• Informacje na temat:

  lopez w ciąży

Artykuły na temat: lopez w ciąży
 • Jennifer Lopez jest w ciąży?!

  Jeden z magazynów twierdzi, że Jennifer Lopez (47 l.) znów zostanie mamą!

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Jennifer Lopez nie jest w ciąży?

  Byłą żonę Marca Anthony'ego, Dayanarę Torres, czekało ostatnio sporo pokrętnych tłumaczeń po tym, jak popełniła potężną gafę, potwierdzając publicznie plotkę o ciąży Jennifer Lopez (38 l.).

 • J. Lopez w ciąży?

  Ledwie miesiąc temu świeżo upieczona małżonka Jennifer Lopez wyznała, że bardzo chciałaby urodzić dziecko, a już pojawiły się pierwsze pogłoski o jej rzekomej ciąży. Rozpowszechnia je amerykański tabloid "New York Post", powołując się na źródła hiszpańskojęzycznej telewizji Univision.

 • Jennifer Lopez jest w ciąży!

  Spełniło się największe marzenie 38-letniej piosenkarki Jennifer Lopez i jej męża Marka Anthony'ego (39 l.) - para spodziewa się dziecka! Mało tego, lekarze nie wykluczają, że J.Lo może urodzić bliźniaki.

 • Jennifer Lopez w ciąży?

  Jennifer Lopez (33 l.) znów nie schodzi z czołówek gazet. Wszystko zaczęło się 5 czerwca od ślubu z piosenkarzem Markiem Anthonym (34 l.). Niedługo później pojawiła się plotka o tym, jakoby J. Lo. była w błogosławionym stanie.

 • Lopez urodziła

  Amerykańska piosenkarka Jeniffer Lopez urodziła w piątek bliźniaki - poinformował magazyn "People". Chłopiec i dziewczynka z małżeństwa Lopez i Marka Anthony'ego urodzili się 45 minut po północy czasu miejscowego w szpitalu na nowojorkiej Long Island. To pierwsze dzieci 38-letniej gwiazdy pop.

 • Lopez schudła 18 kilogramów

  Jennifer Lopez nie oszczędza się. Aktorka i wokalistka jest na diecie i intensywnie ćwiczy, by wrócić do swojej figury sprzed ciąży.

 • Ciąża Lopez zagrożona? (zdjęcia!)

  Śpiewająca aktorka Jennifer Lopez (38 l.) zdementowała plotki , jakoby jej ciąża była zagrożona. Lopez dodała, że - wbrew pogłoskom - nie zamierza przerywać trasy koncertowej.

 • J. Lo w ciąży?

  Jennifer Lopez odwołała europejską trasę koncertową, na której miała promować najnowszy album "Rebirth". Przyczyną tej szokującej dla fanów decyzji jest tajemnicza choroba piosenkarki. Prawda ponoć jest inna - Jennifer jest w ciąży!

Zdjęcia na temat: lopez w ciąży
Wideo na temat: lopez w ciąży
 • Jennifer Lopez wciąż gruba po ciąży

  J.Lo miesiąc temu urodziła bliźnięta, chłopca Maximiliana Davida i dziewczynkę Emme Maribel. Jak widać, jej figura jeszcze nie wróciła do stanu sprzed ciąży.

 • Plan B

  "Plan B" to komedia, która w zabawny i przewrotny sposób bierze pod lupę sprawy randkowania, miłości, małżeństwa i zakładania rodziny. A wszystko to w dość nietypowej kolejności... Po latach nieskutecznego umawiania się na randki Zoe (Jennifer Lopez) dochodzi do wniosku, że czekanie na 'tego jedynego' trwa w jej przypadku zdecydowanie zbyt długo. Zdeterminowana, żeby w końcu zostać matką, bierze sprawy w swoje ręce, umawia się na wizytę u lekarza i postanawia zostać samotną matką. Tego samego...

 • J.Lo - w ciąży czy nie?

  Jennifer Lopez na Times Square w Nowym Jorku 9 października. Niestety płaszcz nie pozwala zweryfikować plotek , iż piosenkarka jest w ciąży.

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

Dyskusje na temat: lopez w ciąży
 • Re: W sobotę zakończyły się 4....

  Dajcie spokój z tą Muchą, cóż to za gwiazda, zagrała w kilku odcinkach jakiegoś beznadziejnego mydlanego serialu i co ona więcej prezentuje żeby ją codziennie promować ? Niech lepiej zakasze rękawy i do garów a nie paradować w ciąży na szpilkach. Nieżle rąbnięta.