• Informacje na temat:

  lorentowicz

Artykuły na temat: lorentowicz
 • Małgorzata Lorentowicz: Życie w poświęceniu

  Mogłoby się wydawać, że Małgorzata Lorentowicz (†78 l.) miała życie jak w bajce. Nic jednak bardziej mylnego.

 • Była seksbombą i miała zadatki na gwiazdę... Odeszła w zapomnienie!

  ...jego żony (Ewa Kasprzyk) i matki (Małgorzata Lorentowicz). W 1994 roku Jolanta Nowak zdecydowała się wyjechać z kraju. Nigdy nie zdradziła, dlaczego postanowiła przenieść się na stałe za naszą...

 • Katarzyna Łaniewska: Przez prawicowe poglądy uważają mnie za "trędowatą"!

  .... - Moja śp. sąsiadka Małgorzata Lorentowicz-Janczar zawsze mówiła o Andrzeju „mój kochany Yves Montand”. Często jej pomagał w pracach domowych. Ale Ignacy Gogolewski też był kiedyś przystojny. Dopiero...

 • "M jak miłość": Lud żąda igrzysk

  ...w domu", zawsze są emitowane latem czy przy okazji świąt. Czasami na nie zerknę i niezmiennie jestem pod wrażeniem genialnej Lorentowicz, Celińskiej czy Turka. Kontynuacje są ryzykowne, ale warto...

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • Rusza festiwal w Kazimierzu Dolnym

  Trzysta filmów pokażą organizatorzy Lata Filmów w Kazimierzu n. Wisłą od piątku, 1 sierpnia, do niedzieli, 10 sierpnia, informuje "Rzeczpospolita". Nowej produkcji rodzimej towarzyszą atrakcyjne przedpremierowe fabuły zagraniczne. Będą wybrane dokumenty, animacje, spektakle Teatru Telewizji. Przyjazd do Kazimierza zapowiedzieli popularni aktorzy i cenieni reżyserzy. Tradycyjnie, projekcjom towarzyszyć będą dyskusje, koncerty oraz wystawy.

 • Powstanie Warszawskie: Aktorzy też walczyli

  Danuta Szaflarska, Alina Janowska, Irena Kwiatkowska, Leon Niemczyk, Andrzej Łapicki, Zdzisław Maklakiewicz. Znamy ich jako odtwórców niezapomnianych ról. Warto przypomnieć, że w Powstaniu Warszawskim zasłynęli czymś więcej niż aktorskim talentem.

 • Znicz dla zmarłych filmowców

  Święto Zmarłych każdego roku sprawia, że wracamy wspomnieniami do tych, których już wśród nas nie ma. Środowisko filmowe straciło w ostatnich miesiącach m.in. takich artystów, jak aktor Eugeniusz Priwieziencew ( serial "Złotopolscy"), reżyser Zbigniew Kuźmiński czy Anne Bancroft, bohaterka kultowego filmu "Absolwent" .

Zdjęcia na temat: lorentowicz
Dyskusje na temat: lorentowicz
 • Re: Pora na juniora

  o ile się nie myle matka a żona seniora też była aktorką i to niezła Macochą Krzysztofa i żoną Tadeusza Janczara była aktorka Małgorzata Lorentowicz.