• Informacje na temat:

  lorne greene

Artykuły na temat: lorne greene
 • Legendy TV: 51 lat "Bonanzy"

  Gdy w marcu 1959 roku Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker i Michael Landon zgodzili się zagrać Cartwrightów, nie podejrzewali, że będą tworzyć historię amerykańskiej telewizji. Pomogli im w tym: niezwykła sekretarka, mądra żona scenarzysty i… polski reżyser.

 • Zmarł twórca "Bonanzy"

  ...rzeczywistość Dzikiego Zachodu z okresu wojny secesyjnej. Mimo że odtwórcy głównych ról - Lorne Greene (Ben Cartwright), Michael Landon (Joseph "Mały Joe" Cartwright), Dan Blocker (Eric "Hoss" Cartwright...

 • Tajemnice kultowych seriali

  ...opery, czyli jak to było z Borewiczem . "Bonanza" Kiedy w marcu 1959 roku Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker i Michael Landon zgodzili się zagrać Cartwrightów, nie podejrzewali, że będą...

 • Legendarny serial i polski reżyser

  Gdy Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker i Michael Landon zgodzili się zagrać Cartwrightów, nie podejrzewali, że będą tworzyć historię amerykańskiej telewizji. Pomogli im w tym: niezwykła sekretarka, mądra żona scenarzysty i... polski reżyser.

 • "Battlestar Galactica" powraca?

  W Internecie pojawiła się informacja, że stacja Sci Fi Channel zdecydowała się na realizację nowych odcinków słynnego serial u s-f z lat 70.: "Battlestar Galactica". Przygody bohaterów tej opowieści zostały niedawno przerobione na trzygodzinny, dwuczęściowy miniserial. Chodzą słuchy, że "zielone światło" otrzymało sześć pierwszych epizodów nowego przedsięwzięcia.

 • Kup sobie "Bonanzę"

  W historii amerykańskiej telewizji zajmuje taką pozycję, jak u nas "Czterej pancerni i pies". 21 odcinków legendarnego serialu "Bonanza" możesz obejrzeć jeszcze raz. Korzystając z nowej bazy Fulmido.pl .

 • Pamiętacie "Bonanzę"? To był serial...

  Płonąca mapa, a z jej środka wyjeżdżają konno główni bohaterowie. Do tego wpadająca w ucho melodia. Tak zaczyna się każdy odcinek serialu "Bonanza", który w latach 60. i 70. cieszył się ogromną popularnością. Dziś też ma swoich wiernych fanów.

 • Zmarł twórca "Bonanzy"

  Twórca serialu telewizyjnego "Bonanza", David Dortort, zmarł 5 września w wieku 93 lat w swoim mieszkaniu w Los Angeles w Kalifornii - poinformowało w środę pismo "The Hollywood Reporter".

Wideo na temat: lorne greene
 • Zaklęci w czasie

  Zaklęci w czasie to film oparty na popularnej książce o miłości, która pokonuje barierę czasu. Clare (grana przez Rachel McAdams), przez całe swoje życie jest zakochana w Henrym (w tej roli Eric Bana). Wierzy w to, że są sobie przeznaczeni, chociaż tak naprawdę nigdy nie wie, kiedy ich ścieżki się rozejdą. Henry potrafi bowiem przemieszczać się w czasie. Ten niezwykły dar i zarazem przekleństwo jest wynikiem rzadkiej choroby genetycznej, która skazuje go na wieczne i mimowolne podróże w...