• Informacje na temat:

  los numeros

Artykuły na temat: los numeros
 • Rick - nowy przystojniak rusza do akcji!

  Kolejne spotkanie z "Barwami szczęścia" - numer 737 - już w środę. Tego dnia poznamy nowego bohatera serialu... Ricka - producenta płyty, którą nagrywa Hubert. W łowcę muzycznych talentów wcieli się Konrad Jałowiec, widzom znany m.in. z filmu "Los numeros" oraz seriali "Linia życia" i "Rezydencja".

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Kumulacja seksownych pań

  Kochamy polskie komedie! I kochamy polskie kryminały! "Los numeros" - film, który właśnie wchodzi na ekrany kin, jest i komedią, i kryminałem. Pokochamy go?

 • "Los numeros": Kryminalnie i romantycznie

  W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się huczna premiera nowego filmu Ryszarda Zatorskiego "Los numeros". Reżyser - specjalista od telewizyjnych kryminałów - "Kryminalni", i kinowych komedii romantycznych - "Nigdy w życiu", "Tylko mnie kochaj", postanowił połączyć oba te gatunki i stworzyć zabawny kryminał.

 • "Na Wspólnej": Siostra Joanny Kulig też jest aktorką!

  Justyna Schneider w tym roku skończy 32 lata. Ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie. W 2010 roku zagrała w serialu "Nowa", rok później przyjęła angaż drugoplanowej postaci w "Plebanii". W 2014 roku w "Na Wspólnej" wcieliła się w postać Zosi, asystentki senatora Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk), która oskarżyła go o gwałt. Wystąpiła dotąd w dwóch pełnometrażowych filmach ("Los numeros...

 • "Los numeros": Kolejna polska komedia

  Już 25 marca do kin wejdzie najnowsza komedia w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Główne role w filmie "Los numeros" grają: Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider.

 • ...debiutem była rola w filmie Grzegorza packa "Środa, czwartek rano", za którą nagrodzona została na festiwalu w Gdynia. Wystąpiła również w komedii "Milion dolarów" Janusza Kondratiuka oraz "Los numeros...

 • Finalistka z "Mam talent" śpiewa "Fever"

  Pamiętana z "Mam talent" wokalistka Paulina Lenda szykuje swoją debiutancką płytę. Wcześniej można ją będzie usłyszeć w filmie "Los numeros".

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig znów zaśpiewa w stolicy polskiej piosenki

  ...lubią pracować razem - zagrały w sztuce "Wassa Żeleznowa" w stołecznym Och-Teatrze oraz z spektaklu Teatru Telewizji "Kumulacja", wcieliły się w siostry w filmie "Los numeros". Justyna uwielbia oglądać...

 • "Sala samobójców" już nie najlepsza!

  Wydawało się, że nic nie zagrozi pozycji "Sali samobójców" na liście polskiego box office'u. Jednak debiut filmu "Los numeros" zmienił sytuację w zestawieniu. Jak się okazuje, do kina wolimy chodzić na komedie.

Zdjęcia na temat: los numeros
Wideo na temat: los numeros
 • Gwiazdy na premierze "Los Numeros"

  W Złotych Tarasach odbyła się premiera filmu "Los Numeros" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Pojawli się na niej m.in. Weronika Książkiewicz, Tamara Arciuch z Bartkiem Kasprzykowskim i Candy Girl.