• Informacje na temat:

  losy bohaterów

Artykuły na temat: losy bohaterów
 • Dalsze losy bohaterów "Beverly Hills, 90210"

  Młodzieżowa opera mydlana Aarona Spellinga, "Beverly Hills, 90210", okazała się tak wielkim sukcesem, że doczekała się spin-offów i kontynuacji. Jakie były dalsze losy bohaterów z West Beverly High(...) serialu - przed nami długa podróż, by poznać losy bohaterów.  

 • "Prawo Agaty": Bohaterowie pożegnają się z Gdańskiem

  Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota i Tomasz Karolak - odtwórcy głównych ról serialu TVN "Prawo Agaty" - pojawią się w przyszłym tygodniu na planie filmowym w Gdańsku. To już ich druga wizyta w mieście nad Motławą.

 • "Kochane kłopoty": Powstanie film kontynuujący losy głównych bohaterów?

  Już na początku czerwca, w Teksasie, odbędzie się Festiwal Telewizyjny ATX, podczas którego widzowie będą mogli spotkać gwiazdy serialu telewizyjnego "Kochane Kłopoty". Tuż przed tym wydarzeniem jeden z aktorów, Scott Patterson, wcielający się w postać Luka, zdradził, że widzi szansę, by powstał pełnometrażowy film, kontynuujący wątki głównych bohaterów. Aktor przyznaje, że był zawiedziony...

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • "Mad Men": Jak zakończyły się losy "rekina reklamy"?

  Mimo tego, że zdjęcia do finałowych odcinków serialu skończyły się na 10 miesięcy przed emisją, to do samego  końca nikt nie wiedział jak potoczą się losy głównych bohaterów. Matthew Weiner, producent serialu starał się, by szczegóły dotyczące fabuły nie ujrzały światła dziennego, a widzowie nie byli atakowani spoilerami. "Mad men" był produkowany przez stację telewizyjną AMC i liczył 7 sezonów...

 • "Prawo Agaty": Finał 7. sezonu

  Kończy się 7. sezon serialu "Prawo Agaty". We wtorek, 26 maja, widzowie TVN zobaczą ostatni odcinek tej serii. Jak zakończą się losy prawniczki Agaty Przybysz? Czy odnajdzie w końcu szczęście, o które tak długo walczyła?

 • "Uwielbiam niejednoznacznych bohaterów" - Alistair Petrie o drugim sezonie "Deep State"

  ...akcji są niesamowite. Jak na razie mogłem zobaczyć dwa z ośmiu nowych odcinków i powiem tylko, że ten sezon to naprawdę dobra jazda od początku do końca. W pierwszej serii losy twojego bohatera(...) i śledzę akcję tak, jak oni - nie wiem co spotka innych bohaterów, nie znam szczegółów historii dziejącej się sześć miesięcy po śmierci George'a. Czy poznamy George'a od innej strony? Ten bohater...

 • Ireneusz Czop: Tak się robi karierę

  Jesienią zobaczymy Ireneusza Czopa w nowych rolach: gangstera, bohatera wojennego i przyjaciela umierającego artysty.

 • "Pierwsza miłość": Co czeka bohaterów po wakacjach?

  Scenarzyści "Pierwsze miłości" planują nowe, ekscytujące wątki. Co czeka bohaterów serialu w najnowszych odcinkach?

 • Łukasz Płoszajski nie może narzekać

  Z serialem "Pierwsza miłość" Łukasz Płoszajski związany jest od początku. Losy jego bohatera bywały tak zagmatwane, że widzowie naprawdę obawiali się o jego życie. Sam aktor jest bardzo zadowolony, że scenarzyści nie pozwalają mu się nudzić na planie.

Zdjęcia na temat: losy bohaterów
Wideo na temat: losy bohaterów
 • "Druga szansa": Jak potoczą się losy Marcina i Moniki?

  - W związku z nieporozumieniami mającymi miejsca troszeczkę ta relacja między nimi się psuje. Pojawia się nowa osoba w życiu Moniki, no i Marcin, jak to Marcin, znowu ma problem, jak z tego wszystkiego wybrnąć - mówi Bartłomiej Świderski. Jak potoczą się losy bohatera w kolejnym sezonie? Przekonamy się już jesienią. Najnowszy sezon "Drugiej szansy" startuje 5 września.

 • "Na Wspólnej": Odcinki 2901.-2904. Zwiastun

  Zwiastun najnowszych odcinków "Na Wspólnej"! Jak potoczą się losy bohaterów serialu?

 • Programy i seriale, które powrócą wiosną

  Już w marcu widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów swoich ulubionych seriali.

Dyskusje na temat: losy bohaterów