• Informacje na temat:

  losy romana

Artykuły na temat: losy romana
 • Roman nazywany "Napoleonem" wziął udział w programie Polsatu, "Chłopaki do wzięcia". Widzowie mogli śledzić jego losy na ekranach telewizorów. Romkowi bardzo dokuczała samotność. "W mojej wsi jest(...) próżno jednak szukać wpisu, na który powołują się użytkownicy. Niektórzy zatem ciągle liczyli, że to tylko jakiś makabryczny żart. Znajomi i sąsiedzi Romana rozwiewali te nadzieje. Jedna z pań...

 • Ireneusz Czop: Tak się robi karierę

  Jesienią zobaczymy Ireneusza Czopa w nowych rolach: gangstera, bohatera wojennego i przyjaciela umierającego artysty.

 • Roman Kłosowski: Mogę powiedzieć, że życie miałem spełnione

  ..., tylko ten wiersz, który mnie kocha. Piękny ten wiersz. Dziś gdy ma pan 89 lat, żałuje pan czegoś w życiu? Niczego. Moje losy były tak barwne, niczym losy dzielnego wojaka Szwejka. Na deskach teatru...

 • Agnieszki Holland pomysł na "Dziecko Rosemary"

  Agnieszka Holland stanęła za kamerą nowej adaptacji bestsellerowej powieści Iry Levina "Dziecko Rosemary". Czteroodcinkowy serial na antenie stacji Lifetime już w maju.

 • "Janka": Mija 30 lat od premiery serialu

  Serial dla dzieci "Janka" zadebiutował na antenie TVP 24 września 1989 roku. Produkcja polsko-niemiecka przedstawiała losy dzieci, które tworzyły dwie "walczące" ze sobą grupy. Orłom przewodziła wnuczka karczmarza o imieniu Janka; Wilkom - Julek Bromski. W sumie nakręcono 15 odcinków serii. 24 września mija 30 lat od premiery serii. Co stało się z aktorami, którzy wcielali się w główne role?

 • "Lewiatan" : Bezradność w starciu z Bogiem

  Wszelka władza pochodzi od Boga. To fraza, która pada z ust jednego z bohaterów (nagrodzonego za najlepszy scenariusz w Cannes) filmu Andrieja Zwiagincewa. Tyle, że na sportretowanej przez rosyjskiego reżysera prowincji, gdzie sam diabeł mówi dobranoc, Boga chyba nie ma.

 • Barbara Kwiatkowska-Lass: Lekarze dawali jej 10 lat życia!

  Barbara Kwiatkowska Lass (†55 l.) zachwycała urodą i talentem. Zagrała w kilku zagranicznych filmach, gdzie nazywana była "polską Brigitte Bardot”. W pewnym momencie zniknęła z ekranów. Jak potoczyły się jej dalsze losy?

 • Dokument Rafaela Lewandowskiego na Planete + Doc

  Dla Minkowskich Polska nie była przystankiem, a celem - tak jeden z bohaterów filmu "Minkowski | Saga" Rafaela Lewandowskiego mówi o rodzie zasymilowanych warszawskich Żydów. Dokument ukazujący losy przodków dyrygenta Marca Minkowskiego będzie mieć premierę na festiwalu Planete + Doc.

 • "Pakt": Zbigniew Zamachowski dołączył do obsady nowego sezonu

  Do obsady serialu HBO "Pakt" dołączył Zbigniew Zamachowski. Wcieli się w postać śląskiego biznesmena. W nowym sezonie będzie można śledzić również losy znanych już bohaterów granych przez Adama Woronowicza i Sebastiana Fabijańskiego. Reżyserem drugiego sezonu jest Leszek Dawid, a autorem zdjęć Paweł Flis. Premiera serialu odbędzie się jesienią w HBO.

 • "Klan": Ma romans?

  Czy to możliwe, by rozpadło się małżeństwo, którego losy śledzimy od 16 lat?!

Wideo na temat: losy romana
 • "Na Wspólnej": Premierowe wakacje

  Miłość, romanse, intrygi oraz dramatyczne wypadki poważnie pokrzyżują losy serialowych bohaterów. Czy Kinga i Michał ponownie staną na ślubnym kobiercu? Czy płomienny romans Igora i Elżbiety okaże się tylko chwilowym zauroczeniem czy prawdziwą miłością? Dlaczego ktoś pobił do nieprzytomności Romana? Czy Hoffer przeżyje? Odpowiedzi już w czerwcu, lipcu i sierpniu na antenie TVN!/ źródło: TVN

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

 • "Na Wspólnej": Premierowe odcinki przez całe w wakacje

  pokrzyżują losy serialowych bohaterów. Czy Kinga i Michał ponownie staną na ślubnym kobiercu? Czy płomienny romans Igora i Elżbiety okaże się tylko chwilowym zauroczeniem czy prawdziwą miłością? Dlaczego ktoś pobił do nieprzytomności Romana? Czy Hoffer przeżyje? Odpowiedzi w czerwcu, lipcu i sierpniu!

 • Roman Barbarzyńca

  Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z...

Dyskusje na temat: losy romana
 • Re: “Na Wspólnej": Przed ołtarz trafią prosto z aresztu!

  Scenarzystów serialu czasami ponosi fantazja np losy Żanety dziewczyna ze wsi po zawodówce z kursem manikiuru zafundowanym przez Ewe i Romana jest asystentką senatora i po ledwie ledwie skończonym egzaminie prawka jest pilotem rajdowym ...

 • Re: Zemsta na prześladowcach

  Mamy w Polsce modę na nudne seriale.Czy to będzie kolejny serial,który podzieli losy "Wszyscy kochają Romana" nie ma co oglądać.

 • Re: Będą ofiary w finale!

  Wspaniały serial - tak niewiele jest dobrych seriali.Tematyką i charakterem zbliżony do serialu na podstawie książki Romana Bratnego "Kolumbowie rocznik XX". Chciałabym poznać dalsze losy głównych bohaterów.