• Informacje na temat:

  lou bega

Artykuły na temat: lou bega
 • Maserak odpadł na starcie

  Niedzielny program otworzył występ Lou Begi, artysty znanego polskiej publiczności przede wszystkim z przeboju "Mambo No.5", który w niedzielę rozgrzał widownię "Tańca z gwiazdami" utworem "Sweet Like Cola". Po występie Lou Begi na parkiecie zaprezentowały się panie. Jako pierwsza quickstepa zatańczyła Maria Niklińska, której udało się zdobyć od jury 27 punktów. Dużo słabiej została oceniona...

 • Spice Girls: "Wannabe" najbardziej chwytliwym utworem na świecie

  Naukowcy z Muzeum Nauki i Przemysłu w Manchesterze opublikowali swoje roczne badania na temat najbardziej wpadającego w ucho utworu na świecie. Zwycięzcą okazał się przebój Spice Girls "Wannabe".

 • Druga odsłona "Jak oni śpiewają"

  ...występującą gwiazdą był Robert Kudelski. Zaśpiewał "Mambo No.5" Lou Begi. Zdaniem jury było to najgorsze wykonanie w tym odcinku programu, ale i tak podobno "o wiele lepsze niż ostatnio". Jako trzecia na...

 • "Taniec z gwiazdami": Marcin Miller jest szalony?

  Marcin Miller, lider discopolowego zespołu Boys, nie kryje, że był zdziwiony, kiedy zaproszono go do programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jak czuje się na parkiecie? "Myślę sobie, co ja robię tu?!" - wyznaje z rozbrajającą szczerością.

 • Gra od 12 lat

  ..., m.in. Elżbieta Zającówna, Andrzej Grabowski, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Majka Jeżowska, Krystyna Janda, Stanisław Mikulski i Lou Bega.

 • Lou Bega: Ja żyję, to nie ten Lou!

  "Tony kondolencji" otrzymał pamiętany z przeboju "Mambo No. 5" wokalista Lou Bega, po tym jak w niedzielę (27 października) zmarł legendarny muzyk Lou Reed.

 • Wianki w Warszawie: T.Love, Lou Bega i Kiljański

  Koncerty zespołu T.Love, znanego wokalisty Lou Begi i Krzysztofa Kiljańskiego - to główne atrakcje warszawskich Wianków 2006, które odbędą się w przyszłą sobotę, 24 czerwca, nad Wisłą.

 • Bregović i Bega w Sopocie!

  Jak poinformował Marek Sierocki, dyrektor artystyczny festiwalu w Sopocie, w dniach 24 i 25 sierpnia w Operze Leśnej na imprezie pojawi się kilka gwiazd krajowych i zagranicznych. Wśród tych drugich znajdą się Goran Bregović, który zaprezentuje materiał nagrany niedawno z Krzysztofem Krawczykiem, wykonawca przeboju "Mambo No. 5" Lou Bega i legenda reggae lat 80 i 90, brytyjski zespół UB 40.

 • "Król mambo" we Wrocławiu

  Jedną z gwiazd festiwalu Wrocław Non Stop będzie Lou Bega, pamiętany z wielkiego przeboju "Mambo No. 5". Niemiecki wokalista wystąpi we Wrocławiu 1 lipca.

 • "Staram się być porządnym facetem"

  Lou Bega stał się popularny za sprawą swojego wielkiego przeboju "Mambo No. 5". Ciemnoskóry wokalista urodzony w Monachium był jednym z uczestników Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

Zdjęcia na temat: lou bega
Wideo na temat: lou bega
 • Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Od Shazzy do Lou Begi. Zobacz nowe wcielenie Mariusza Ostrowskiego!

  W najbliższym odcinku Mariusz Ostrowski przeistoczy się w Lou Begę. Nie będzie musiał udawać kobiety, ale postać czarnoskórego wokalisty to również „ciężki kawałek chleba”. Jak poradził sobie z tym wyzwaniem Mariusz? Zobacz fragment programu!

 • Martwe zło

  Remake horroru z 1981 roku. Grupa znajomych wybiera się na weekend do opuszczonej, stojącej na uboczu chatki. Chcą miło spędzić czas, lecz nie wiedzą co ich czeka. Odnajdują tajemną księgę i dla zabawy odczytują znajdującą się w niej inwokację.

 • Horsemen- Jeźdźcy Apokalipsy

  Dennis Quaid, znany z filmu "Pojutrze", w mrocznym thrillerze producenta "Transformers" i "Armagedonu". Będzie on musiał stawić czoła mordercy, który wydaje się podążać biblijną drogą Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Wojny, Głodu, Zarazy i Śmierci. Niesamowite zwroty akcji powodują, że niczego nie można przewidzieć, niczego nie można być pewnym... Od śmierci żony twardy gliniarz, Aidan Breslin (Dennis Quaid) coraz bardziej wyraźnie oddala się od swoich dwóch synów Aleksa (Lou Taylor Pucci) i...