• Informacje na temat:

  lourdes leon i madonna

Artykuły na temat: lourdes leon i madonna
 • Były kochanek wdzięczny Madonnie

  Carlos Leon nie żałuje ani chwili spędzonej z gwiazdą. Jak tłumaczy, zawdzięcza jej swój największy skarb - córkę Lourdes .

 • Córka Madonny naśladuje słynną mamę

  Więź łącząca 15-letnią Lourdes Ciccone Leon i jej mamę - Madonnę - jest coraz silniejsza. Potwierdza to zdjęcie opublikowane przez dziewczynę w sieci.

 • Madonna "wygrała" dzieci!

  ...nich oboje. Madonnie zależało, by chłopcy dorastali w USA, Guy natomiast chciał wychowywać ich w kulturze brytyjskiej, w Londynie. Artystka ma także 13-letnią córkę Lourdes, owoc jej związku z trenerem Carlosem Leonem.

 • 15-letnia córka Madonny przyłapana

  Paparazzi sfotografowali 15-letnią Lourdes, córkę Madonny, jak pali papierosa.

 • Madonna się rozwodzi

  Królowa muzyki pop Madonna konsultowała się ostatnio z prawnikiem - specjalistą od spraw rozwodowych...

 • Córka Madonny romansuje z aktorem

  Amerykańskie media donoszą, że Lourdes, 16-letnia córka Madonny ma romans z aktorem serialu "Homeland", Timothee Chalametem.

 • Madonna chce urodzić dziecko Jesusowi

  ...51-letnia Madonna odbyła już pierwsze konsultacje z lekarzami w sprawie ewentualnego zajścia w ciążę. Piosenkarka bardzo chce mieć dziecko ze swoim 22-letnim kochankiem.

 • Madonna do córki: Zabraniam

  Zero spotkań z chłopakami do 18. roku życia, zakaz oglądania telewizji po godz. 22 i całkowity zakaz jedzenia fast foodów, chipsów i żelek. Madonna dla swojej 13-letniej córki Lourdes wprowadziła rygor.

 • Córka Madonny chce być aktorką

  Lourdes Leon, córka Madonny ze związku z trenerem fitness Carlosem Leonem, chce tak jak matka zostać gwiazdą, jednak nie muzyki, ale filmu.

 • Były kochanek wdzięczny Madonnie

  Były kochanek Madonny, Carlos Leon, nie żałuje ani chwili spędzonej z gwiazdą. Jak tłumaczy, zawdzięcza jej swój największy skarb - córkę Lourdes. Osobisty trener fitness, a obecnie aktor, był związany z Madonną w latach 1994-1997.

Zdjęcia na temat: lourdes leon i madonna
Wideo na temat: lourdes leon i madonna
 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Ratujmy Mikołaja

  Elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt...