• Informacje na temat:

  love ciekawe

Artykuły na temat: love ciekawe
 • Pierwszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości" za nami. Uczestnicy łączyli się w pary. Było krępująco

  Polsat od początku września ruszył z emisją nowego show "Love Island. Wyspa miłości". Wybrani w castingach uczestnicy w pierwszym odcinku musieli połączyć się w pary. Czy któraś z par faktycznie się w sobie zakocha?

 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".

 • Courtney Love: "Brałam heroinę, gdy byłam w ciąży"

  Nie jest tajemnicą, że relacje między artystką a jej córką od lat nie należały do najbardziej poprawnych. Niedawno wprawdzie Courtney Love i Frances Bean Coban (23 l.) pozowały razem na ściance(...) sąd zakazł jej zbliżania się do niej. Teraz Courtney Love znów jest na ustach wszystkich. W filmie dokumentalnym "Kurt Cobain: Montage of Heck" otwarcie przyznała, że gdy była w ciąży z Frances...

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

 • "9-1-1": Sekrety drugiego sezonu. Obsada zdradza tajemnice

  W nowych odcinkach Maddie (Jennifer Love-Hewitt) i Chimney (Kenneth Choi) będą musieli zmierzyć się ze swoją przeszłością. W jednym z ostatnich epizodów okazało, się że na ślad bohaterki wpadł jej były mąż. I Maddie, i Chimney znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie. Co ciekawe, wcielający się na ekranie w damskiego boksera Brian Hallisay, jest prywatnie mężem Jennifer Love-Hewitt. "To...

 • Blair z "Plotkary" jednak nie lubi popu

  28-letnia amerykańska aktorka Leighton Meester w październiku wyda swój debiutancki album "Heartstrings".

 • "rodzinka.pl": Dla Małgorzaty Kożuchowskiej najważniejsza jest rodzina

  ...​Świetna aktorka, uwielbiana przez telewidzów m.in. za role w "M jak miłość" i "rodzince.pl". Teraz gra mamę dwóch chłopców w komedii "Listy do M. 2". Niedawno zaczęła się także jej przygoda z serialem "Druga szansa" oraz filmem kostiumowym "Music, Love and War".

 • David Hasselhoff: Najdziwniejsze teledyski gwiazdy "Słonecznego patrolu"

  David Hasselhoff to aktor ponadczasowy i międzypokoleniowy. Każdy zna go z jakiegoś innego epizodu kariery aktorskiej, a popisy w serialach "Słoneczny patrol" czy "Nieustraszony" kojarzy niemal każdy. Ale czy ktoś pamięta jego teledyski?

 • Muniek Staszczyk: Mam trochę dosyć!

  Informacja o zawieszeniu działalności zespołu zaskoczyła i zasmuciła fanów. Muniek Staszczyk (53 l.) nie pozostawia jednak złudzeń, że jego decyzja jest nieodwołalna. W rozmowie z "Życiem na Gorąco" artysta zdradził, jak wyobraża sobie swoje życie po T.Love.

 • Tańcz, mądra, tańcz, czyli wysyp teledysków z tańcem współczesnym

  Jak udowodniła Sia teledyskami "Chandalier" i "Elastic Heart", inspirowany baletem taniec współczesny może być nie tylko znakomitym uzupełnieniem popowych hitów, ale wręcz nadaje im zupełnie nowy wymiar.

Zdjęcia na temat: love ciekawe
Dyskusje na temat: love ciekawe