• Informacje na temat:

  love game

Artykuły na temat: love game
 • Serialowe nowości i powroty 2011

  ...), "Family Guy" (Fox), "The Cleveland Show" (Fox). 10.01: "Love That Girl" (TV One), "Lie to Me" (Fox). 11.01 "The Game" (BET), "The Good Wife" (CBS), "NCIS" (CBS), "NCIS: Los Angeles" (CBS). 12.01(...): "Criminal Minds: Suspect Behaviour" (CBS). 21.02: "Mad Love" (CBS). Marzec: 29.03: "Body of Proof" (ABC). Kwiecień 1.04: "Camelot" (Starz), "Chaos" (CBS). 6.04: "Breaking In" (Fox...

 • CETI w wersji rysunkowej (wideo "Game of Love")

  Jeszcze przed premierą płyty "Brutus Syndrome" grupa CETI ujawniła drugi klip. Rysunkowe lyric video powstało do utworu "Game of Love".

 • Grzegorz Kupczyk (CETI) o "Brutus Syndrome": Piorunujące wrażenie

  Przed premierą zapowiadanej już przez nas płyty "Brutus Syndrome" grupa CETI opublikowała dostępny na koncertach zespołu singel promujący.

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • Queen: Czterej muszkieterowie (fragment książki)

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo przeczytać fragment książki "Queen. Królewska historia" autorstwa Marka Blake'a.

 • Cannes: Game over

  65. Międzynarodowy Festiwal Filmowy zakończył się werdyktem sprawiedliwym w przypadku Złotej Palmy dla Michaela Haneke - jego film "Miłość" był faworytem tak prasy, jak i publiczności od momentu pierwszego pokazu - oraz Złotej Kamery dla Benha Zeitlina, twórcy filmu "Bestie z południowych krain". Co do reszty, to naprawdę zadziwiające, że najbardziej prestiżowy festiwal filmowy na świecie wybrzmiał ocenami zachowawczymi.

 • 50 Cent i The Game: Znów wojna!

  Tylko kilka miesięcy trwała zgoda pomiędzy 50 Centem i The Game. Ten ostatni podczas niedzielnego (5 czerwca) koncertu w Nowym Jorku wielokrotnie obraził twórcę "Candy Shop" oraz jego załogę G-Unit.

 • Pośmiertny numer 1

  Album "Loyal To The Game" Tupaca jest trzecim pośmiertnym albumem rapera, który znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia płyt "Billboardu". Wzrost sprzedaży zanotowały składanki - znak, że Święta już za pasem.

 • Miłosna gra Lady GaGa

  "Tkwię w trójkącie miłosnym" - tak o najnowszym teledysku do piosenki "Love Game" opowiada Lady GaGa. Klip możecie oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • Metal wygrał z hip hopem

  Slipknot czy The Game? Amerykanie poszli do sklepów muzycznych i postawiali na metal!

Wideo na temat: love game
 • Fair Game

  Najnowszy film Douga Limana, twórcy takich kinowych przebojów jak "Tożsamość Bourne'a" i "Mr. & Mrs. Smith", to trzymający w napięciu polityczny thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Film oparty na faktach opowiada o dramatycznych losach tajnej agentki CIA Valerie Plum, która z dnia na dzień została zdemaskowana na skutek prasowego przecieku. Doug Liman po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem w budowaniu napięcia. Tym razem jednak nie ogranicza się jedynie do dostarczenia widzom znakomitej...

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Gra Endera

  Ekranizacja kultowej książki sci-fi cieszącej się ogromną popularnością również w Polsce. Jest rok 2070. Minęło 40 lat od nieudanej inwazji obcych. Cały świat żyje w oczekiwaniu na powrót najeźdźców. Ziemskie centrum obrony realizuje tajny plan polegający na rekrutowaniu najinteligentniejszych jednostek jeszcze na etapie dzieciństwa i poddawaniu ich szkoleniu w walce z obcymi. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin zwany Enderem, który po wstępnym szkoleniu zostaje wysłany do...

Dyskusje na temat: love game
 • Re: Hilary Duff (Olivia Burke)

  Jej postać w GG byłą fajna i tylę!! I najbardziej lubię scennę jak wystawiają to przedstawienię z Vanessa,Danem i Blair i śpiewa Love Game Lady Gagi!xoxo