• Informacje na temat:

  love parade 2010

Artykuły na temat: love parade 2010
 • Love Parade opuszcza Berlin

  Spotkanie fanów muzyki techno Love Parade (Parada Miłości) w tym roku odbędzie się 25 sierpnia w Essen na terenie kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia.

 • Love Parade: 10 osób oskarżonych za spowodowanie śmierci uczestników imprezy

  Czterech pracowników z ramienia organizatora wydarzenia oraz sześciu członków administracji miasta Duisburg zostało oskarżonych za nieumyślne spowodowanie śmierci 21 uczestników festiwalu Love Parade 2010 oraz zaniedbanie związane z przygotowaniem wydarzenia.

 • Znani DJ-e razem o tragedii

  Najwięksi klubowi DJ'e - Armin van Buuren, Paul van Dyk i Paul Oakenfold pod nazwą DJ's United nagrali specjalny utwór zatytułowany "Remember Love". To hołd dla ofiar tragedii podczas tegorocznej Love Parade w Duisburgu.

 • My Chemical Romance na Orange Warsaw Festival

  Amerykańska grupa My Chemical Romance i specjalny koncert zespołu Sistars - znamy pełną listę gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festival (17-18 czerwca, stadion Legii w Warszawie).

Wideo na temat: love parade 2010
 • Parada

  Zabawny i głęboko poruszający film pokazujący sytuację gejów we wciąż konserwatywnej Serbii i opowiada o przygotowaniach do parady równości. Pełen niespodziewanych zwrotów akcji obraz "Parada" podbija serca widzów nie tylko w krajach bałkańskich, ale m.in. w Niemczech. Część ujęć pochodzi z autentycznego marszu, który miał miejsce w Belgradzie w 2010.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...