• Informacje na temat:

  love story

Artykuły na temat: love story
 • "Mąż czy nie mąż": Przewrotne love story wiosną w TVN!

  Jak wiele prawdy jest w zasadzie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? Nowy komediowy serial TVN to przewrotne love story o miłości do remontu. W rolach głównych występują Magdalena Schejbal i Marcin Perchuć. "Mąż czy nie mąż" zadebiutuje na antenie stacji TVN wiosną.

 • Gwiazdy w love story według Nicholasa Sparksa

  Bestsellerowe powieści Nicolasa Sparksa doskonale sprawdzają się w adaptacjach filmowych (m.in. "Pamiętnik", "Wiadomość w butelce"). Już 17 października w kinach pojawi się kolejna ekranizacja jego prozy - "Dla ciebie wszystko".

 • Nowy serial komediowy "Mąż czy nie mąż" już od 1 marca w TVN

  Nic dwa razy się nie zdarza. Z wyjątkiem miłości! Nowy komediowy serial TVN to przewrotne love story o parze do poprawki. W rolach głównych występują Magdalena Schejbal i Marcin Perchuć.

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • "Przepis na życie": Edyta Olszówka 20 lat na scenie!

  Dokładnie 20 lat temu - 17 grudnia 1993 roku - Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", zadebiutowała na profesjonalnej scenie. Jako Jeanny w spektaklu "Love Story" Ericha Segala, który w warszawskim Teatrze Ochoty wyreżyserował Michał Pawlicki, zachwyciła widzów i krytyków.

 • Oscarowa suknia Lupity Nyong'o skradziona

  Perłowa suknia Lupity Nyong'o została skradziona. Oscarowa kreacja warta 150 tys. dolarów zniknęła z hotelu tuż po gali.

 • "Scream Queens": Bez Jamie Lee Curtis serial by nie powstał!

  We wrześniu 2015 roku stacja FOX wyemituje pierwszy odcinek zapowiadanego jako połączenie komedii i horroru serialu „Scream Queens”. Za sterami produkcji stoi Ryan Murphy, twórca mi.in.: „Glee”, „American Horror Story” czy „Bez skazy, jednak to nie jemu zawdzięczamy powstanie serii. Za to odpowiedzialna jest Jamie Lee Curtis.

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Love story Michała Wiśniewskiego nie ma końca. 38-letni gwiazdor potwierdził niedawno swój związek z Dominiką Tajner-Idzik (31 l.). Teraz głos zabrał jej ojciec, Apoloniusz .

 • Recenzja Leonard Cohen "Popular Problems": Problemy zbyt popularne

  Na 80. urodziny Leonarda Cohena, z cohenowskiego obozu trafiają do nas dwie płyty. Pierwszą z nich sygnuje swoim nazwiskiem syn Leonarda, Adam. Drugą natomiast sam maestro. I jest to płyta doskonale identyczna, jak poprzednie.

Zdjęcia na temat: love story
Wideo na temat: love story
Dyskusje na temat: love story