• Informacje na temat:

  łowi gwiazdy

Artykuły na temat: łowi gwiazdy
 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zostanie gwiazdą... Bollywood!?

  Tomasz Karolak ma szansę podbić największy na świecie rynek filmowy. Serialowy Ludwik Boski z "rodzinki.pl" dostał bowiem rolę w nowej produkcji Karana Anshumana zatytułowanej "Bangistan" - pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji komedii opowiadającej o losach dwóch współczesnych wojowników, w których wcielą się gwiazdy Bollywood Ritesh Deshmukh i Pulkit Samarat. Zdjęcia do filmu "Bangistan...

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Maryla Rodowicz przerażona decyzją syna. Najpierw kosztowny rozwód, a teraz to

  Maryla Rodowicz (74 l.) od trzech lat jest w trakcie sprawy rozwodowej. Teraz doszły kolejne problemy. Jak donosi jeden z tygodników, syn gwiazdy sprzedał kupione przez matkę mieszkanie i zainwestował pieniądze w projekt, który może okazać się klapą. Gwiazda nie kryje przerażenia.

 • Łowi wokalne perełki

  Kto wygra drugą edycję "The Voice of Poland"? Komu przypadnie kontrakt płytowy i prestiżowy występ na 50. festiwalu w Opolu? Tego nie wie nawet... Patrycja Markowska.

 • Pierwsza dekada XXI wieku to okres specyficznej mody, muzyki, estetyki, a także, z dzisiejszego punktu widzenia, nietypowym sesji zdjęciowych. Znaleźliśmy dla was kilka przykładów zdjęć, których serialowe gwiazdy prawdopodobnie trochę się teraz wstydzą. Co o nich myślicie?

 • Gwiazdy Low Fi: Flunk

  W sobotę, 13 października, odbędzie się ostatni dzień Low Fi Festivalu 2007. Jedną z gwiazd będzie norweska formacja Flunk.

 • Szyc kpi z Karolaka?

  "Informację o tym, że Borys Szyc ma grać u boku Bruce'a Willisa, Tomasz Karolak przyjął z kwaśnym uśmiechem" - donosi jeden z tygodników. Aktor ponoć wciąż nie może pogodzić się z tym, że wszystkie sceny z filmu "Get Low" z jego udziałem zostały wycięte.

 • Gwiazdy Low Fi: Kate Mosh

  "Już na samym początku organizowania festiwalu byliśmy przekonani, że powinniśmy zaprosić jedną z berlińskich kapel" - komentują twórcy bydgoskiego Low Fi Festivalu (10-13 października).

 • Roksana Węgiel odpowiada na zarzuty Blanki Lipińskiej!

  ...oberwało się młodej piosenkarce Roskanie Węgiel. Blanka wzięła na tapet styl młodej gwiazdy i skrytykowała jej ubiór.  "Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale(...) w rozmowie z "Plejadą" piosenkarka.  Lipińska chyba trochę zbyt ostro oceniła Roksanę. Przyjrzeliśmy się kilku stylizacjom młodej gwiazdy i nie zauważyliśmy niczego niepokojącego.  Autorka erotyka "365 dni...

 • Low Fi w Bydgoszczy

  Pierwsza edycja Low Fi Festival już w tym tygodniu (10-13 października)!