• Informacje na temat:

  łowi gwiazdy

Artykuły na temat: łowi gwiazdy
 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zostanie gwiazdą... Bollywood!?

  Tomasz Karolak ma szansę podbić największy na świecie rynek filmowy. Serialowy Ludwik Boski z "rodzinki.pl" dostał bowiem rolę w nowej produkcji Karana Anshumana zatytułowanej "Bangistan" - pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji komedii opowiadającej o losach dwóch współczesnych wojowników, w których wcielą się gwiazdy Bollywood Ritesh Deshmukh i Pulkit Samarat. Zdjęcia do filmu "Bangistan...

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Pierwsza dekada XXI wieku to okres specyficznej mody, muzyki, estetyki, a także, z dzisiejszego punktu widzenia, nietypowym sesji zdjęciowych. Znaleźliśmy dla was kilka przykładów zdjęć, których serialowe gwiazdy prawdopodobnie trochę się teraz wstydzą. Co o nich myślicie?

 • Łowi wokalne perełki

  Kto wygra drugą edycję "The Voice of Poland"? Komu przypadnie kontrakt płytowy i prestiżowy występ na 50. festiwalu w Opolu? Tego nie wie nawet... Patrycja Markowska.

 • Szyc kpi z Karolaka?

  "Informację o tym, że Borys Szyc ma grać u boku Bruce'a Willisa, Tomasz Karolak przyjął z kwaśnym uśmiechem" - donosi jeden z tygodników. Aktor ponoć wciąż nie może pogodzić się z tym, że wszystkie sceny z filmu "Get Low" z jego udziałem zostały wycięte.

 • Gwiazdy Low Fi: Flunk

  W sobotę, 13 października, odbędzie się ostatni dzień Low Fi Festivalu 2007. Jedną z gwiazd będzie norweska formacja Flunk.

 • Tomasz Dedek: To koniec jego małżeństwa?!

  Znany z "Rodziny zastępczej" aktor i jego żona Magdalena Soszyńska-Dedek wydawali się dla siebie stworzeni. Razem wybudowali dom, dochowali się dwójki dzieci: córki Antosi i syna Stanisława. Ich azylem była chata na wsi, w której chętnie spędzali każdą wolną chwilę. Tam Tomasz Dedek był najszczęśliwszy, kiedy wraz z synem mógł siedzieć nad jeziorem i łowić ryby. Czasami bywał trudny...

 • Gwiazdy Low Fi: Kate Mosh

  "Już na samym początku organizowania festiwalu byliśmy przekonani, że powinniśmy zaprosić jedną z berlińskich kapel" - komentują twórcy bydgoskiego Low Fi Festivalu (10-13 października).

 • Marian Opania: Z żoną rozwodzimy się co tydzień

  ...świętą. Gdy wrócę z Norwegii, jedziemy nad Bałtyk i tam robimy przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. Co będzie pan robił w Norwegii? - Będę łowił ryby, a żona będzie odpoczywać. Zakochałem się w tym miejscu, jadę już czwarty raz z rzędu. Za kołem polarnym spędzę dwa tygodnie z żoną i kolegami. Łowienie ryb na morzu to bezpieczne hobby? - Do tego trzeba mieć niespożyte siły, równowagę i odwagę...

 • Low Fi w Bydgoszczy

  Pierwsza edycja Low Fi Festival już w tym tygodniu (10-13 października)!