• Informacje na temat:

  łowy

Artykuły na temat: łowy
 • "M jak miłość": Justyna na łowach

  Podczas wspólnego dyżuru Natalii (Marcjanna Lelek) i Janka (Tomáš Kollárik) na posterunek wpłynie zgłoszenie o próbie włamania do domu Justyny Górskiej (Olga Kalicka).

 • Tomasz Niecik zadebiutował w filmie

  Gwiazdor muzyki disco polo Tomasz Niecik zadebiutował na dużym ekranie. Zagrał w filmie fabularnym "Disco polo" u boku takich aktorskich sław, jak Dawid Ogrodnik czy Joanna Kulig. "Podczas realizowania zdjęć poparzyłem rękę" - opowiada o kulisach pracy na planie artysta.

 • Gwiazdy na łowach

  Gwiazdy seriali co najmniej pod jednym względem nie różnią się od zwykłych śmiertelników: tak jak większość zjadaczy chleba kochają zakupy. Można się było o tym przekonać na pokazie najnowszej kolekcji Ochnik w stołecznej Promenadzie.

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Julie Stiles na łowach

  Zobaczcie zdjęcia i zwiastun piątego odcinka nowej serii serialu "Dexter" - "First Blood".

 • "Nie ma tego złego": Zakochał się w pannie młodej

  Gwiazda serialu "Czysta krew" Ryan Kwanten porzuca łowy na wampiry na rzecz amorów na ślubnym kobiercu. W romantycznej komedii "Nie ma tego złego..." - nowym dziele twórców serialu "Chuck", australijski przystojniak dowiedzie, że w pannie młodej można zakochać się nawet na jej własnym weselu!

 • W połowie grudnia media obiegła informacja, że Chelsea Clinton (35 l.), córka Billa Clintona (69 l.) i jego żony Hillary Clinton (68 l.), spodziewa się drugiego dziecka. Sama zainteresowana radosną nowinę potwierdziła na Twitterze, pisząc, że "latem Charlotte będzie miała starszą siostrą". Paparazzi natychmiast ruszyli na łowy. Efekt? Zdjęcia Clintonówny na spacerze z mężem, bankierem Markiem...

 • Nocne łowy Paris Hilton

  Paris Hilton właśnie powróciła ze swojej wyprawy do Kanady i postanowiła wyjść w miasto by zażyć troszkę nocno - klubowego szaleństwa w klubie Cabana. Dziedziczka fortuny Hiltonów, która ponownie znalazła się na liście singli, w krótkiej czarnej sukience oraz pończochach z podwiązkami, wyglądała na gotową do wyprawy na nocne łowy.

 • Doda ma romans?!

  Rabczewska rozpoczęła łowy! Wreszcie otrząsnęła się po rozstaniu z Radkiem i wygląda na to, że ma zamiar rzucić się w wir romansów. Będziemy mieli o czym pisać...

 • Robbie Williams szuka żony

  Robbie Williams szuka kandydatki na żonę, po tym, jak rozstał się z modelką Rachel Hunter. Polskie wielbicielki piosenkarza mogą się jednak poczuć nieco zawiedzione, bowiem wokalista na swoje "łowy" ma zamiar wyruszyć wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

Zdjęcia na temat: łowy
Wideo na temat: łowy
 • Lollipop Monster

  Ari i Oona. Dwie nastolatki, żyjące w dwóch "popapranych" rodzinach. Ari - tania podróbka Marylin Monroe i Oona - młodsza wersja Niny Hagen. Dzieli je wszystko, łączy pragnienie wolności. Obie są nieobliczalne i dzikie. Niczym zwierzęta ruszają na łowy do miejskiej dżungli. Wyzwolone i pełne fantazji planują ucieczkę od otaczającej je hipokryzji. Ich przyjaźń, choć nierealna, stanowi jedyną siłę do czasu, aż Ari dopuści się zdrady...

 • Mniam!

  Ale się porybiło... Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka. Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny...

Dyskusje na temat: łowy