• Informacje na temat:

  łozo ojciec

Artykuły na temat: łozo ojciec
 • Wojciech Żołądkowicz został ojcem!

  Ostatnie tygodnie były dla niego trudne. Intensywna praca na planie "Korony królów" sprawiała, że Wojciech Żołądkowicz (37 l.), wcielający się w postać wielkiego księcia litewskiego Olgierda, miał(...) ekipy, w końcu to pierwsze dziecko, jakie przyszło na świat podczas realizacji serialu - zdradza "Na żywo" pracownik planu. Z okazji narodzin dziecka świeżo upieczony ojciec otrzymał krótki urlop...

 • Z Eurowizji do "Tańca z..."

  Wojtek "Łozo" Łozowski z zespołu Afromental będzie jednym z uczestników kolejnej edycji popularnego show.

 • Ojciec i syn razem u Lubiczów!

  Czy wiecie, że Wincenty Grabarczyk i Andrzej Grabarczyk z "Klanu" to ojciec i syn? Serialowi Jeremiasz Bałucki i Jerzy Chojnicki grają razem również w warszawskim Teatrze Kwadrat. Poza tym wspólnie wędkują.

 • "Must Be The Music": Walczy do końca

  Występ Sebastiana Białka "Białego" zrobił spore wrażenie na jurorach. Raper do programu przyszedł bowiem z piosenką "Walczę do końca", opisującą swoje sądowe perypetie związane z walką o syna z byłą żoną.

 • Andrzej Sołtysik wygoniony z małżeńskiego łóżka! Przez synka!

  Andrzej Sołtysik (49 l.) niedawno powitał na świecie syna, a już dostrzegł złe strony bycia ojcem. Mały Staś skradł nie tylko serce i uwagę żony dziennikarza, ale także… miejsce w małżeńskim łożu!

 • Ted Nugent pozwany

  Kobieta o swojsko brzmiącym nazwisku Karen Gutowski twierdzi, że Ted Nugent jest ojcem jej ośmioletniego dziecka i domaga się od słynnego i kontrowersyjnego gitarzysty, łożenia większej ilości pieniędzy na jego wychowywanie niż do tej pory. 42-letnia Karen przeszła już do czynów i złożyła pozew w sądzie.

 • Rafał Olbrychski ma romans

  Żonaty od dziesięciu lat aktor, który kilka dni temu skarżył się w brukowcu na swojego ojca Daniela, od niedawna jawnie spotyka się z nową kobietą.

 • "Must Be The Music 6": Aneta Rzewnicka pierwszą finalistką

  Głosami publiczności zwycięzcą pierwszego półfinału "Must Be The Music" została śpiewająca operowym głosem 16-letnia Aneta Rzewnicka.

 • "Na Wspólnej": W końcu pojednanie

  Gdy wkrótce Ignaś (Bartłomiej Kaszuba) zapyta mamę o to, czy mogliby zaprosić tatę na kolację, usłyszy z ust Kingi (Ilona Wrońska) stanowcze nie.

 • Christina Ricci jako Lukrecja Borgia

  Christina Ricci ( "Jeździec bez głowy" , "Próba sił" , "Człowiek, który płakał" ) prowadzi negocjacje w sprawie swego występu w filmie "Borgia" Neila Jordana. Aktorka miałaby wcielić się w obrazie w słynną Lukrecję. Ostatnio informowaliśmy, iż w roli Cesare Borgia wystąpi Ewan McGregor, który zastąpił na planie Viggo Mortensena.

Wideo na temat: łozo ojciec
 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...