• Informacje na temat:

  lubaszenko olaf 2013

Artykuły na temat: lubaszenko olaf 2013
 • Cezary Pazura: Szukał miłości, znajdował porażki

  Pierwsza żona porzuciła go z małą córeczką. Miał długi, a pracy nie było. Szczęścia nie znalazł też w drugim małżeństwie. Kiedy związał się z obecną żoną, 19-letnią wówczas Edytą, wzbudził niemałą sensację. Para jest razem do dziś, jednak nie ominęły ich burze i kłopoty. W 2013 roku ich szczęśliwe życie zachwiało się w posadach...

 • Agnieszka Sitek - co się z nią działo?

  ...jako Basia w "Sztosie" Olafa Lubaszenki. Jej kolejnym projektem filmowym, a zarazem największym sukcesem, był czeski film "Zabić Sekala". Za rolę Agnieszki otrzymała Czeskiego Lwa w kategorii najlepsza(...)-Złotopolskiej (w latach 1997-2001). Występowała również w serialu "Sława i chwała". Na mały ekran aktorka powróciła na chwilę w występując w jednym z odcinków "Prawa Agaty" (2013) i "Na dobre i na złe...

 • Bogusław Linda w nowym filmie Andrzeja Wajdy

  Bogusław Linda zagra w nowym filmie Andrzeja Wajdy. Film będzie opowiadał o życiu polskiego malarza Władysława Strzemińskiego. Początek zdjęć zaplanowano na wrzesień 2015 roku.

 • Szapołowska i Lubaszenko na cyfrowej premierze "Krótkiego filmu o miłości"

  28 października w warszawskim kinie Kultura odbędzie się cyfrowa premiera "Krótkiego filmu o miłości" w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. Swój udział zapowiedzieli odtwórcy głównych ról: Grażyna Szapołowska i Olaf Lubaszenko.

 • Powalczą o Orły 2013

  W związku z przygotowaniami do jubileuszowej, 15. edycji Polskich Nagród Filmowych Orły, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, została przygotowana wstępna lista filmów, które będą kandydowały do Orłów 2013.

 • Najgorsze polskie filmy: Nominacje

  16 nominacji dla filmu "Kac Wawa", po 8 dla włosko-polskiej "Bitwy pod Wiedniem" oraz dla produkcji "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Akademia Węży ogłosiła nominacje do swoich dorocznych nagród, przyznawanych najgorszym polskim filmom i ich twórcom. Laureatów nagród poznamy 3 kwietnia.

 • Sopot TOPtrendy powraca do Opery Leśnej

  W dniach 7-9 czerwca odbędzie się 11. edycja festiwalu Sopot TOPtrendy. Poznaliśmy pierwsze szczegóły tej imprezy.

 • Klątwa Węży: Najgorsze polskie filmy

  W niedzielę, 14 kwietnia, poznamy laureatów Węży - czyli polskich Złotych Malin. Najwięcej, aż 16 nominacji, otrzymała komedia "Kac Wawa". Galę wręczenia nagród poprowadzi Tomasz Karolak.