• Informacje na temat:

  lucie silvas

Artykuły na temat: lucie silvas
 • Stefanie i Gentleman. Zobacz "korzenny" klip!

  Pochodząca ze Szwajcarii 21-letnia wokalistka Stefanie Heinzmann połączyła siły z niemieckim reggae'owcem Gentlemanem. Efektem przebojowy singel "Roots To Grow" , do którego klip możecie zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

 • Ciara zdetronizowała Króla

  Elvisowi Presleyowi nie udało się zaliczyć hat-tricka na liście brytyjskich przebojów. Piosenka "A Fool Such As I", trzeci singel z kolekcji osiemnastu, które ukazać mają się w 2005 roku, zajął tylko drugie miejsce. Pobiła go piosenka "Goodies" Ciary.

 • Robbie Williams powraca!

  " Radio ", pierwszy singel Robbiego Williamsa zapowiadający kompilację największych przebojów artysty, zadebiutował na pierwszym miejscu najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Poza tym w pierwszej dziesiątce znalazło się aż siedem nowości.

Wideo na temat: lucie silvas
 • Anioł Śmierci

  1945 rok: z pomocą Banku Watykańskiego i tajnej, zrzeszającej byłych SSmanów organizacji Odessa, najgroźniejsi zbrodniarze wojenni przedostają się na tereny nie objęte ekstradycją do Europy. Niezbadanym, wciąż dzikim, ogromnym terytorium na którym najłatwiej można się schować, a które kulturowo i historycznie, z racji wieloletnich związków, wciąż znajduje się pod wpływem Niemiec, jest Ameryka Południowa, a szczególnie Argentyna. To ona staje się mekką dla uciekinierów. 1962 rok: sympatyczna...

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...