• Informacje na temat:

  lucjan kydryński

Artykuły na temat: lucjan kydryński
 • Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński: Oto cała prawda o ich małżeństwie!

  Anna Maria Jopek (47 l.) i Marcin Kydryński (49 l.) w tym roku będą obchodzić 20. rocznicę ślubu. Atmosfera w ich małżeństwie raczej nie będzie sprzyjać radosnemu świętowaniu...

 • Dymna Mistrzem Mowy Polskiej

  Anna Dymna ( "Duże zwierzę" , "Wiedźmin" , "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" ), wybitna aktorka filmowa i teatralna, to jedna z laureatek IV edycji konkursu Mistrz Mowy Polskiej. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w poniedziałek wieczorem, 21 czerwca, w Teatrze Polskim w Warszawie.

 • ...l.) i Stanisława (15 l.). Rodzinnym szczęściem i wnukami najbardziej cieszyła się Halina Kunicka. Bliscy wypełniali w jej życiu pustkę, jaką pozostawiło odejście ukochanego męża, Lucjana Kydryńskiego (†77(...) w ten szczególny dzień chciała być w towarzystwie swoich najbliższych. Zależało na tym szczególnie Halinie Kunickiej, teściowej Anny Marii. Małżeństwo piosenkarki z dziennikarzem Marcinem Kydryńskim...

 • Damy polskiej piosenki na płycie

  20 października w polskich sklepach pojawi się niezwykła płyta, zatytułowana "Ladies". Na albumie można usłyszeć czołowe rodzime wokalistki reprezentujące zgoła odmienne style muzyczne, m.in. Kasię Nosowską, Urszulę Dudziak i Anne Marię Jopek. Część dochodu ze sprzedaży krążka zasili konto fundacji Porozumienie Bez Barier Jolanty Kwaśniewskiej.

 • Halina Kunicka nie radzi sobie z samotnością: Nie chce mi się uśmiechać

  Halina Kunicka (79 l.) po śmierci męża Lucjana Kydryńskiego (+77 l.) czuje się niezwykle samotna.

 • Kora: Wychowałam się na operze

  "Kora ola ola!" to solowy projekt Olgi Jackowskiej, czyli popularnej Kory, wokalistki zespołu Maanam. Na płycie znalazły się różnorodne utwory - m.in. przedwojenne tanga, piosenki Mieczysława Fogga i Wandy Warskiej. Jak się okazuje to właśnie od takiego repertuaru artystka zaczynała w młodości swoje śpiewanie.

 • Halina Kunicka potwornie samotna! "Moi bliscy mają swoje życie"

  Halina Kunicka (77 l.) po śmierci męża Lucjana Kydryńskiego czuje się samotna jak nigdy dotąd. Choć ma syna Marcina Kydryńskiego i synową Annę Marię Jopek, żyje z dala od nich...

 • Krzysztof Materna: Żona? Najlepsza trzecia!

  Jest szczęśliwy, bo już nic nie musi. Najważniejsze, że kocha i jest kochany.

 • Halina Kunicka: Najważniejsze to być w drodze

  Halina Kunicka, mimo 79 lat, wciąż koncertuje, wędruje po górach i spotyka się z ludźmi. Jak mówi, szczęście to być nieustannie w drodze. Gdy ma problem, zastanawia się, co by powiedział "jej Lucjan".

 • "Pani Miecia": Najstarsza aktorka świata

  "Niektórzy dziwią się, że ja, w moim wieku, jeszcze chcę pracować. Ale moja praca to moje życie. Kiedy przestanę pracować, umrę" - mówiła Mieczysława Ćwiklińska, jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. W sobotę, 28 lipca, mija 40 lat od śmierci tej nietuzinkowej postaci.