• Informacje na temat:

  lucy gordon aktorka

Artykuły na temat: lucy gordon aktorka
 • Samobójstwo gwiazdki Hollywood

  ...28-letnia brytyjska aktorka Lucy Gordon została znaleziona martwa w swoim apartamencie w Paryżu. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo.

 • Samobójstwo młodej aktorki

  Brytyjska aktorka Lucy Gordon, znana z filmu "Spider-Man 3", powiesiła się w swoim paryskim mieszkaniu - poinformował serwis WENN.

 • Zaśpiewa skandalizujący utwór?

  Znana z filmu "Spider - Man 3", Lucy Gordon dołączy do ekipy filmu o życiu Serge'a Gainsbourga. Brytyjska aktorka wcieli się w Jane Birkin, która zaśpiewała z francuskim artystą skandalizujacą w swoim czasie piosenkę "Je t'aime... moi non plus".

 • Nominacje do nagród Saturn

  Ubiegłoroczny przebój "X-Men" w reżyserii Bryana Singera zdobył aż dziesięć nominacji do dorocznych nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Filmów Science Fiction, Fantasy i Horrorów (Academy of Science Fiction, Fantasy And Horror Films). Po osiem nominacji uzyskały obrazy: "Przyczajony tygrys, ukryty smok" i "Grinch - świąt nie będzie" .

 • Gainsbourg, Prorok i inni

  W dniach 8-14 kwietnia w warszawskim kinie Muranów odbędzie się Przegląd Nowego Kina Francuskiego.

 • Film o znanym skandaliście

  Film o życiu francuskiego piosenkarza, twórcy wielu przebojów Serge'a Gainsbourga, znanego skandalisty i prowokatora, wszedł w środę, 20 stycznia, na ekrany francuskich kin.

 • Powstaje film o Gainsbourgu

  Trwają prace na planie filmu "Serge Gainsbourg: vie heroique" ("Serge Gainsbourg: życie heroiczne"). Premiera obrazu zaplanowana jest na styczeń 2010 roku.

 • Prorok, delfiny i... Jim Carrey

  Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".

Wideo na temat: lucy gordon aktorka
 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

 • Happy Poet

  "Happy Poet" to organiczna, z grubsza wegetariańska komedia o Billu, poecie, który oddał całe swoje serce, duszę i ostanie grosze, żeby otworzyć stoisko ze zdrową żywnością, czym zaskoczył swoich przyjaciół, a swoją pasją i błyskotliwością podbił klientów. Podtrzymywany na duchu przez grupkę pomocnych kolesi i dzięki dobrze zapowiadającemu się romansowi z jedną ze swoich klientek, Bill stara się zmienić coś w świecie... do momentu aż nieoczekiwane komplikacje wystawią jego nowe znajomości na...

 • Don Jon

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) wszystko w swoim życiu uprzedmiotowił: samochód, mieszkanie, rodzinę, religię i, oczywiście, kobiety. Dzięki umiejętności poderwania 10 piękności w każdy weekend, koledzy nadali mu przydomek "Don Jon". Ale nawet najbardziej satysfakcjonujący wieczór nie może równać się u niego ze spełnieniem, jakie osiąga siedząc samotnie przed komputerem i oglądając pornografię. Niezadowolony z tego faktu, wyrusza w podróż, która ma pomóc mu odnaleźć większą seksualną...