• Informacje na temat:

  lucy hale aktorka

Artykuły na temat: lucy hale aktorka
 • Czas na zmiany!

  ...płytową Hollywood Records. Tym samym dołączyła do Miley Cyrus, Demi Lovato i Seleny Gomez, których albumy wydała ta firma. Krążą plotki, że pochodząca z Memphis Lucy Hale zaśpiewa piosenki country(...) "Dextera"! Stacja Showtime, produkująca serial oznajmiła, że aktorka wcieli się w Hannę McKay - seksowną, niezależną i żywiołową kobietę z przeszłością, o której będzie chciała zapomnieć. Jak pozna...

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ..., a w 2000 roku na dobre odeszła z zespołu. Jej ostatni album z Lucy and the Loop to "multidyscyplinarny projekt nagrany z artystami z całego świata". Natalia Kukulska, córka Anny Jantar(...). Błyskawiczny debiut, pełne hale i ogromna popularność - tak wyglądały lata 90. w wydaniu Heya. W 1996 roku Nosowska wydała swoją pierwszą solową płytę pt. "Puk Puk". Dziś to jedna z najbardziej...

 • "Aniołki Charliego 2: Halo"

  Jak już informowaliśmy, trwają prace nad sequelem przeboju "Aniołki Charliego" . Ostatnio z planu produkcji nadeszło kilka nowych informacji. Podobno premiera filmu zaplanowana jest na lato 2003 roku, a obraz ma nosić podtytuł "Halo".

 • John Cleese w "Aniołkach Charliego"?

  Jedna z witryn internetowych zamieściła informację, iż John Cleese (filmy Monty Pythona , "Rybka zwana Wandą" , "Wyścig szczurów" ) podpisał kontrakt na występ w sequelu przebojowej opowieści "Aniołki Charliego" . John Cleese w filmie "Aniołki Charliego 2: Halo" ma zagrać ojca Alex, seksownej bohaterki, w którą wciela się Lucy Liu. Aktor ma pojawić się na planie na około tydzień i zrealizować

 • Demi Moore w "Aniołkach Charliego 2"!

  Demi Moore, jedna z największych gwiazd kina pierwszej połowy lat 90. ( "Uwierz w ducha" , "Żona rzeźnika" , "Niemoralna propozycja" ), wraca na ekran! Aktorka jest bliska podpisania umowy z producentami filmu "Aniołki Charliego 2: Halo". W sequelu przebojowej opowieści "Aniołki Charliego" Demi Moore ma zagrać "czarny charakter".

 • Bernie Mac w "Aniołkach Charliego 2"

  Czarnoskóry komik Bernie Mac zastąpi Billa Murray'a w roli Bosley'a na planie filmu "Aniołki Charliego 2: Halo", kontynuacji przeboju "Aniołki Charliego" . Bill Murray od dawna nie ukrywał, iż nie ma zamiaru wystąpić ponownie u boku pięknych Aniołków - Natalie (Cameron Diaz), Dylan (Drew Barrymore) i Alex (Lucy Liu).

 • Wręczono Teen Choice Awards

  W niedzielę, 11 sierpnia, wieczorem rozdano Teen Choice Awards. Imprezę zdominowały nagrody dla aktorów, biorących udział w produkcji "Saga: 'Zmierzch'".

 • "Aniołki Charliego 2" na planie

  Według najnowszych doniesień z planu realizacji sequela przeboju "Aniołki Charliego" , prace rozpoczęła druga ekipa. Kilka dni temu zakończyła ona rejestrowanie pierwszych materiałów, które powstały w Las Vegas, w Sam Boyd Stadium. Twórcy spędzili w mieście dwa weekendowe dni w ubiegłym tygodniu.

Zdjęcia na temat: lucy hale aktorka