• Informacje na temat:

  lucy liu producentka

Artykuły na temat: lucy liu producentka
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #93

  ...". Aktualizacja #42: Czwarty sezon "Lucyfera" jest już w serwisie Netflix. Aktualizacja #41:  Dzisiaj w serwisie Netflix zadebiutowały dwa seriale: "Już nie żyjesz" i "Undercover(...) go poniżej. Aktualizacja #35: Czwarty sezon "Lucyfera" zadebiutuje 8 maja. Aktualizacja #34: Poznaliśmy datę premiery "Miejskich opowieści". Nowe odcinki zadebiutują 7 czerwca...

 • Lucy Liu zagra wnuczkę słynnego detektywa

  Lucy Liu, gwiazda przebojowych "Aniołków Charliego" , wystąpi w nowej wersji klasycznego filmu detektywistycznego z przełomu lat 30. i 40. "Charlie Chan". Producentem obrazu został John Woo ( "Mission: Impossible 2" ).

 • "Aniołki Charliego 2": Pościgi i... bikini

  Twórcy sequela "Aniołków Charliego" zapowiadają nie lada atrakcje dla wielbicieli pięknych superagentek. Należeć do nich mają m.in. szaleńcze pościgi motocyklowe, duże ilości trupów, dawno nie widziana na ekranie Demi Moore oraz mnóstwo scen z bohaterkami filmu - Cameron Diaz, Lucy Liu i Drew Barrymore - w strojach kąpielowych.

 • Diaz jest leniwa i nie ma pomysłów?

  Cameron Diaz zwierzyła się ostatnio, że bardzo chciałaby jeszcze raz zagrać w jakimś filmie o "Aniołkach Charliego".

 • Cameron Diaz: 20 milionów za rolę w "Aniołkach Charliego 2"

  Cameron Diaz kończy negocjacje w sprawie powtórzenia roli Natalie w sequelu przeboju "Aniołki Charliego" . Za rolę w kontynuacji ma otrzymać aż 20 milionów dolarów, co sprawi, iż stanie się drugą po Julii Roberts aktorką, której honorarium za występ w filmie przekroczy tę magiczną granicę.