• Informacje na temat:

  lucy punch

Artykuły na temat: lucy punch
 • Zamiast Nicole Kidman

  Mało znana brytyjska aktorka Lucy Punch dołączyła do obsady najnowszego filmu Woody'ego Allena. Zastąpiła Nicole Kidman.

 • Zagra u Woody'ego Allena

  Owen Wilson dołączył do obsady nowego filmu Woody'ego Allena, do którego zdjęcia rozpoczną się latem. Allen, który ponownie pełni rolę reżysera-scenarzysty milczy na temat produkcji - więc nieznany jest ani tytuł ani to, jak istotną rolę ma w nim odegrać aktor.

 • Powrót Allena do Londynu

  Woody Alen wraca do Londynu. Jego najnowszy film, który amerykański reżyser ponownie nakręci w stolicy Anglii, zatytułowany będzie "You Will Meet A Tall Dark Stranger" - poinformował "Hollywood Reporter".

 • Woody Allen: Nowy film w marcu

  Najnowsza komedia Woodyego Allena już w marcu w polskich kinach. "Poznasz przystojnego bruneta" to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji.

 • Josh Brolin gra... Woody'ego Allena

  Josh Brolin przyznał, że w najnowszym filmie Woody'ego Allena "You Will Meet A Tall Dark Stranger" wcieli się w postać... Woody'ego Allena.

 • Pomiędzy "Czułymi słówkami" i "Love story"

  Jak opowiedzieć o miłości, życiu i śmierci na wesoło? Wystarczy tajemnicza aura Nowego Orleanu i przebojowa dziewczyna, która znajduje prawdziwą miłość. A także... niesłychanie pomysłowy Bóg. Kate Hudson i Gael Garcia Bernal to bohaterowie nowej komedii romantycznej "Odrobina nieba".

 • Nowy serial twórcy "Przyjaciół"

  Już 16 czerwca na antenie HBO Comedy pojawi się nowy serial komediowy "Nasza klasa" ("The Class") z wytwórni Warner Bros. Pomysłodawcami serialu są David Crane, uhonorowany nagrodą Emmy twórca serialu "Przyjaciele", oraz Jeffrey Klarik, nominowany do Emmy scenarzysta i producent.

 • "Dr House" ma rywala

  Porywczy lekarz w walce z chorobami i... codziennością rybackiego miasteczka. Duża dawka angielskiego humoru w nowym serial u TVP2 "Doktor Martin".

 • Sposób na nauczycielkę

  "Zła kobieta" , reż. Jake Kasdan, USA 2011, dystrybutor: UIP, premiera kinowa 12 sierpnia 2011 roku.

 • Bo to zła kobieta była...

  Dwa filmy o Afryce, dwa dokumenty o muzyce... Kinowe premiery bieżącego tygodnia tworzą tematyczne pary. Największym powodzeniem będą jednak cieszyć się amerykańskie produkcje: komedia "Zła kobieta" z Cameron Diaz oraz piąta odsłona horroru "Oszukać przeznaczenie"

Wideo na temat: lucy punch
 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

 • Akademia wampirów

  Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii Wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose – Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo...