• Informacje na temat:

  lucyna malec mąż

Artykuły na temat: lucyna malec mąż
 • Lucyna Malec: Wszystko dla córeczki

  Narodziny chorej córki całkowicie odmieniły jej życie. Wkrótce potem odszedł od niej mąż, więc sama walczyła o szczęście dziecka.

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Lucyna Malec myśli o najgorszym! Jej córka zostanie całkiem sama?

  Lata mijają, ale Lucyna Malec (53 l.), gwiazda serialu "Na Wspólnej", stara się tego nie zauważać. Jedynie czasem nachodzi ją smutna refleksja, że kiedy jej zabraknie, chora córka Zosia zostanie całkiem sama… "Jej sytuacja rodzinna jest dramatyczna" - mówi aktor Andrzej Nejman.

 • Stefano Terrazzino w "Na Wspólnej"

  Przystojny instruktor tańca wprost ze słonecznej południowej Europy - w serialu "Na Wspólnej" pojawi się niebawem nowy bohater - zagra go Stefano Terrazzino!

 • Lucyna Malec o ciężkiej chorobie córki!

  Lucyna Malec (48 l.) opowiedziała, jak wygląda jej codzienne życie, w którym samotnie wychowuje niepełnosprawną córkę!

 • Żak gościnnie "Na Wspólnej"

  Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale życie w luksusie i owszem. Najlepszym przykładem na potwierdzenie tej tezy będzie nowa bohaterka serial u "Na Wspólnej" - Halina Dębek.

 • Lucyna Malec urodziła niepełnosprawną córkę. Trzeba było podjąć trudną decyzję

  Lucyna Malec (51 l.) jest aktorką, a prywatnie mamą niepełnosprawnej Zosi. Gdy urodziła córkę, stanęła przed trudnym i dramatycznym wyborem. „Kiedy rodzi się dziecko niepełnosprawne, to tak naprawdę są tylko dwie drogi wyjścia: żyć albo nie” – opowiada w rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie”.

 • Wsparcie rodziny jest najważniejsze

  Danusia, którą gra w "Na Wspólnej", doskonale sobie radziła z rodzinnymi problemami. Do czasu. Okazało się, że nie ustrzegła swojej córki, która niespodziewanie wpadła w nałóg.

 • "Na Wspólnej": 12 lat na planie - wywiad z Lucyną Malec

  ..., nawet koleżanki jego mamy wyskoczyły z zarzutem: "Jak pani syna wychowała!". Niby wiadomo, że to tylko serial, ale przykre słowa padły. Mnie z kolei ogół wspierał: "Wie pani, że panią mąż zdradza(...), Nowikowie, wciąż jesteśmy rodziną! I ja, i mój serialowy (ulubiony zresztą) mąż Piotruś Skarga kibicujemy z całych sił postępom Kasi Ankudowicz i Michała Filipiaka, którzy grali nasze dzieci - Sylwię...

 • "Na Wspólnej": Danka idzie na wojnę?

  Danuta (Lucyna Malec) zażąda rozwodu. Do reprezentowania swoich interesów przed sądem zatrudni Żbika (Michał Mikołajczak).

Zdjęcia na temat: lucyna malec mąż
Wideo na temat: lucyna malec mąż
 • „Na Wspólnej”: Kochanka odbije Marka metodą „na dziecko”?

  Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) Zimińscy znajdą się na życiowym zakręcie. Ich wieloletni związek zostanie wystawiony na wielką próbę. Była kochanka Marka, nie da o sobie zapomnieć. Przyparty do muru mężczyzna wyzna w końcu żonie, że będzie miał z Natalią dziecko. Danuta dozna szoku. Każe mężowi wynosić się z domu. Zimińska stwierdzi, że nie pojmuje, jak mąż mógł ją tak zranić. Ze

Dyskusje na temat: lucyna malec mąż
 • Re: "Na Wspólnej": Lucyna Malec siłę czerpie z miłości

  Mój obecnie były mąż kiedyś w przypływie szczerości stwierdził, że gdybym urodziła niepełnosprawne dziecko, to natychmiast by odszedł. A ja się pytam: co to za miłość??? A mówił, że mnie kocha.

 • Re: "Na Wspólnej": Lucyna Malec siłę czerpie z miłości

  My kobiety Polki to musimy byc z żelaza. Zapominamy o sobie z chwilą przyjscia na swiat dziecka. Wszystko bierzemy na siebie co wkrótce przerasta nasze siły ,a mąż ,który czuje sie wyizolowany daje dyla może nie fizycznie jednak jest to obecnośc nieobecna.Bardzo zaimponowała mi Pani postawa. Dużo siły i optymizmu dla Pani.